Neler Yeni

Rehber "Gaming'i etkinleştirmek için cep telefonu numaranızı ekleyin." hatası çözümü.

requim

80+
"Prime Gaming'i etkinleştirmek için cep telefonu numaranızı ekleyin." Hatası çözümü:
Amanzon'da önceden iki veya üç hesapta aynı telefon numarasını 3. veya 4. hesaba eklemeye çalışırsanız
alacağınız hatadır. Hatanın çözümü basit, açtığınız yeni hesaptaki her şeyi kaldırıp (Telefon numarası,
e-posta)prime'ı iptal ediyoruz, ardından çerezleri sıfırlayıp (Tüm çerezleri sıfırlamazsanız olmaz) yeni
bir hesap açıyoruz, eğer çerezleri sıfırlamak istemezseniz farklı bir tarayıcıdan da yapabilirsiniz. Örneğin
Microsoft Edge. Hesabı açıp Prime'ı aktif ediyoruz, numara istediğinde ise "smsnator.online" sitesinden
bir numara alıp ekliyoruz. İşlem bu kadardı, umarım aradığınız çözüm budur, iyi günler dilerim.

(Hatanın sorunu telefon numarasının birden çok hesapta ekli olmasından kaynaklıdır.)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,066
İsim
MehmedVII
"Prime Gaming'i etkinleştirmek için cep telefonu numaranızı ekleyin." Hatası çözümü:
Amanzon'da önceden iki veya üç hesapta aynı telefon numarasını 3. veya 4. hesaba eklemeye çalışırsanız
alacağınız hatadır. Hatanın çözümü basit, açtığınız yeni hesaptaki her şeyi kaldırıp (Telefon numarası,
e-posta)prime'ı iptal ediyoruz, ardından çerezleri sıfırlayıp (Tüm çerezleri sıfırlamazsanız olmaz) yeni
bir hesap açıyoruz, eğer çerezleri sıfırlamak istemezseniz farklı bir tarayıcıdan da yapabilirsiniz. Örneğin
Microsoft Edge. Hesabı açıp Prime'ı aktif ediyoruz, numara istediğinde ise "smsnator.online" sitesinden
bir numara alıp ekliyoruz. İşlem bu kadardı, umarım aradığınız çözüm budur, iyi günler dilerim.

(Hatanın sorunu telefon numarasının birden çok hesapta ekli olmasından kaynaklıdır.)
Bu konunun Kullanıcı İncelemeleri ve Rehberleri kategorisinde olması daha iyi olurdu.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,066
İsim
MehmedVII
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
DOU
(Hatanın sorunu telefon numarasının birden çok hesapta ekli olmasından kaynaklıdır.) yazıp,
"smsnator.online" sitesindeki numarayı eklemek baya mantıklıymış :kekw:

requim

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
(Hatanın sorunu telefon numarasının birden çok hesapta ekli olmasından kaynaklıdır.) yazıp,
"smsnator.online" sitesindeki numarayı eklemek baya mantıklıymış :kekw:
Başka bir numara kullanabilirsin, ben bu taktiği prime kapsülü almak için kullanıyordum kişisel hesap için değil. Ayrıca benim gibi düşünen birden fazla insan var, numaraları Amazon için kullanmış olabilirler beni suçlama. :)kekw:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,811
Üyeler
142,177
Son üye
xBEORN
Top Bottom