Neler Yeni

Garanti BBVA Hisse Senedi İşlem Sonuç Formu?

''29 Eylül'e ait olan Hisse Senedi işlem sonuç formunuz ekte yer almaktadır'' adı altında 4 adet Mail Geldi neredeyse bir kaç günde bir. Hep aynı tarih yazıyor ve belge sıra numarasıda aynı. Buga falan mı girdi bu? Yoksa bu komisyon tutarı kesileceği anlamına mı geliyor? 1 kere kesti zaten bu miktarı, daha neyi kesecek ki bu acaba? Bu gelen Mail'i anlayamadım hala?
bbva.png

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hep aynı işlem numarası ise bug olabilir.
Belge sıra numaraları 29 Eylül'e ait olan ve gelmiş olan tüm Mailler'de aynı. Tek tek kontrol ettim, garip bir durum. Bug mı acaba diye hâla düşünüyorum

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Belge sıra numaraları 29 Eylül'e ait olan ve gelmiş olan tüm Mailler'de aynı. Tek tek kontrol ettim, garip bir durum. Bug mı acaba diye hâla düşünüyorum
29 eylülde birden çok hisse aldıysanız onun detayıdır sorun yok komisyon kesiliyor zaten alınırken :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
29 eylülde birden çok hisse aldıysanız onun detayıdır sorun yok komisyon kesiliyor zaten alınırken :D
29 Eylül'de sadece 1 adet küçük bir tutar işlem gözüküyor. Onun dışında başka bir şey yok. O gün komisyon tutarı kesmişti 18.77 TL MKK Masrafı adı altında yeni hesap açtığım için.

29 Eylül'de sadece bu ikisi var. Başka bir işlem yok. Ama Mailler takıldı, ha bire aynı şeyi gönderiyorlar nedir anlamadım

Son düzenleme:

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
29 Eylül'de sadece 1 adet küçük bir tutar işlem gözüküyor. Onun dışında başka bir şey yok. O gün komisyon tutarı kesmişti 18.77 TL MKK Masrafı adı altında yeni hesap açtığım için.

29 Eylül'de sadece bu ikisi var. Başka bir işlem yok. Ama Mailler takıldı, ha bire aynı şeyi gönderiyorlar nedir anlamadım
o bu işte hocam boşverin

Top Bottom