Neler Yeni

Garantisi biten anakartı teknik servise yollamak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Özgür Derebey
herkese merhaba yaklasık 1 - 1.5 yıl once gigabyte b450 AORUS pro ankartım bozuldu ve çalışmıyor . garantisi yok ve faturası da yok bu şekilde garantiye gönderebilir miyim bilgisi olan varmı yapılırsa ve çok ucuk fıyat çekmezlerse yaptırmak istiyorum
1 1.5 yıl olduysa bence garanti sorgulayın bazı kartlar 2 yıl hatta bazılarının garantisi 3 yıl oluyor fatura talep etmezler s/n yeterli olur genellemede ancak gigabyte direk garantiye gitmiyor diye biliyorum aldığınız distiribütör bulun s/n sorgulayın derim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batuhan Karataş
Anakartın 1-1,5 yıl öncemi bozuldu yoksa 1-1,5 yıl önce aldığın anakartın mı bozuldu? Eğer anakartın 1.5 yıl önce bozulduysa garantisi zaten yoktur boşuna hiç servise gönderme, yetkili servisler genelde komponent bazında onarım yapmıyor, değişim veya iade verip geçiyorlar, bu tarz komponent bazında onarım yapan işletmeler var onlar ile görüşmen daha mantıklı olur.

Ama alalı 1.5 sene kadar olduysa ve yanlış hatırlamıyorsam gigabyte ürünlerini arena getiriyor, https://www.cercev-e.com/ buradan garanti takibi kısmından ürünün seri numarasını aratarak garanti sorgulaması yapmayı deneyebilirsin, eğer ürün arena'nın envanterine gireli garanti süresinden fazla olmadıysa muhtemelen faturasız da işlem görebilir.
1.5 yıl kadar once bozuldu daha once kullanıyodum garantısı bıtmıstı zaten bı ara sabah pc yı acmak ıcın otrudum acılmadı msi anakart almıstım ama buna ucuk fıyat cekılmezse yaptırmayı dusunuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar sadece 24 pin güç kablosunu taktım ve direk ışıkları yandı bu çalışıyor mu anlamadım normal mi sizce bütün parçaları takmaya üşeniyorum 😂 yardım edin

Ekler

• Screenshot_2022-11-27-01-53-54-470_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2022-11-27-01-53-54-470_com.miui.videoplayer.jpg
    842.9 KB · Hit: 15
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,821
Üyeler
138,414