Neler Yeni

Gate io güvenilir mi?

nanoteno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Atakan
Kararsız kaldım. Hangisini kullanayım?

Gate io da hemen hemen tüm coinler olduğu için ikisini birden kullanmanızı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimsenin refiyle üye olma. Başka bir hesap aç, oradan ref paylaş. Senin ref paran sana gelsin.

Binance kullan ilk etapta.

Referans iki tarafa da fayda sağlıyor. Yani birinin referansıyla üye olursanız hem ona indirim sağlamış oluyorsunuz sürekli olarak hem de işlemlerinden karşı tarafa komisyon gidiyor. Bir zararı yok bu yüzden. 100bin dolarlık işlem açtığınızda ciddi farklar koyar. Kesinlikle referans kullanılmalı.

Ben maximum indirimi sağladım zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yakup Kaplan
Referansla üye oldum ikimiz de yararlanırız bir şey olmaz

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Gate io da hemen hemen tüm coinler olduğu için ikisini birden kullanmanızı tavsiye ederim.

Referans iki tarafa da fayda sağlıyor. Yani birinin referansıyla üye olursanız hem ona indirim sağlamış oluyorsunuz sürekli olarak hem de işlemlerinden karşı tarafa komisyon gidiyor. Bir zararı yok bu yüzden. 100bin dolarlık işlem açtığınızda ciddi farklar koyar. Kesinlikle referans kullanılmalı.

Ben maximum indirimi sağladım zaten.
Kardeşim, kendin 2 hesap açarsan ; karşı tarafı zengin etmeden senin paran sana geri gelir. Neden çocuk hiö yoktan sana her ay para kazandırsın? Karşında çocuk yok herhalde.

Referans paylaşmak yasak ayrıca forumda. Açıp bakabilirsin.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz hocam? Bir problem yaşadınız mı? Ben de kullanmaya başladım da?
5-6 ay aktif kullandım ondan sonra bıraktım. Herhangi bir problem yaşamadım.

Cruyff and Messi

80+ Bronze
Kardeşim, kendin 2 hesap açarsan ; karşı tarafı zengin etmeden senin paran sana geri gelir. Neden çocuk hiö yoktan sana her ay para kazandırsın? Karşında çocuk yok herhalde.

Hocam benim binance tr de ki coin transferim halen gerçekleşmedi bunu nasıl paribuya attım adres falan doğru yazdım ama halen bir şey gelmedi

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hocam benim binance tr de ki coin transferim halen gerçekleşmedi bunu nasıl paribuya attım adres falan doğru yazdım ama halen bir şey gelmedi
Ağlar hakkında bilgim yok ben tron ağı ve eth ağı dışında hiç kullanmadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,885
Üyeler
142,344
Son üye
drambat
Top Bottom