Neler Yeni

Geçen yıl ki tyt puanı mı kullanabilir miyim?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
Olcay akbulut
Merhabalar

geçen yıl üniversite sınavına girip tyt den 260 almıştım ayt ye girmedim. Yetenek sınavına gireceğim için ayt ye gerek yoktu. Ancak kendime güvenipte yetenek sınavlarına katılmadım kendimi yetersiz gördüm bu sene hazırlanp gireceğim yetenek sınavlarına ancak üni sınavına kayıt yaptırmadım diye. Önce ki tyt puanımı kullanabiliyor muyum? İnternette kullanabilirsiniz yazıyor hatta 2 yıl geçerliymiş ancak yetenek sınavı için de geçerli mi bu durum?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen seneki tyt puanını kullanamıyorsun diye biliyorum . internette kullanılabilir yazıyor bilemedim
Şaka gibi :D Kalkmış gerçekten de Peki ben üniversite sınavına girmesem bile özel üniversiteye gidebilir miyim sınava hiç gitmesem falan

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,342
İsim
Çağatay

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınava girmeden hiç bir üniversiteye gidemezsin.
anladım hocam teşekkür ederim, şimdi kayıtlat kapandı ya bi yolu yok dimi sınava kayıt yaptırmak için varsa gireyim olmadı kendi işime devam ederim

anladım hocam teşekkür ederim, şimdi kayıtlat kapandı ya bi yolu yok dimi sınava kayıt yaptırmak için varsa gireyim olmadı kendi işime devam ederim
geç başvuru olması gerekiyordu daha pahalı oluyor geç başvuru ama parayı yatırmayanlar için mi yoksa hiç başvurmayanlar için mi bilmiyorum.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
Olcay akbulut
Yok. Bir dahakine
geç başvuru olması gerekiyordu daha pahalı oluyor geç başvuru ama parayı yatırmayanlar için mi yoksa hiç başvurmayanlar için mi bilmiyorum.
aynn hocam varmış geç başvuru baktım şimdi ösym ye başvuru yapıcam bakalım nolcka 115 TL dior tytye girsem yeter dimi yetenek sınavı için
Mesaj otomatik birleştirildi:

1679997611373.png

4 seçmem lazım dimi

aynn hocam varmış geç başvuru baktım şimdi ösym ye başvuru yapıcam bakalım nolcka 115 TL dior tytye girsem yeter dimi yetenek sınavı için

Alıntıyı görüntüle

4 seçmem lazım dimi
bilmiyorum yeter mi sadece tyt yetenek sınavlarıyla ilgili bir bilgim yok ve evet eğer geçen sene tercih yapmadıysan 4.yü seçmelisin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
Olcay akbulut
bilmiyorum yeter mi sadece tyt yetenek sınavlarıyla ilgili bir bilgim yok ve evet eğer geçen sene tercih yapmadıysan 4.yü seçmelisin.
tmmdır hocam teşekkürler

başvurdum hocamlar. Olaysız

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,633
Üyeler
144,516
Son üye