Neler Yeni

Geek Gk61 alınır mı?

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz alayımmi fiyatına değermi switchi optical yellow olacak.
Bunu tavsiye etmeyen arkadaşlar ne tavsiye eder onuda soruyorum tüm boy klavyeler olabilir

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Bugün Gamakay MK61 siparişim elime ulaştı. Almayanın aklına acırım arkadaşlar. Klavye bana gelmeden önce ne kadar övdüysem hepsini haketmiş. Bence bir göz atın. https://wholesale.banggood.com/Gama...=views-right-viewalsoview&DCC=TR&currency=TRY
Hayırlı olsun usda
Mesaj otomatik birleştirildi:

linkini atabilirmisiniz

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
sağolun teşekkür ederim nekadar sürede geldi birde hangi rengini ve hangi switch aldınız
Beyaz renk red switch aldım. Ne kadar sürede geldiği bende çok karmaşık :D Ama hızlı geldi galiba. Tahmini teslimat 16 Mart yazıyordu bugün geldi.

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Hayırlı olsun usda

bu daha mı kaliteli hocam

Beyaz renk red switch aldım. Ne kadar sürede geldiği bende çok karmaşık :D Ama hızlı geldi galiba. Tahmini teslimat 16 Mart yazıyordu bugün geldi.
neden red switch tercih ettiniz birde rgb leri iyi mi?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
bu daha mı kaliteli hocam

neden red switch tercih ettiniz birde rgb leri iyi mi?
RGB leri beni innnanılmaz tatmin etti. Gün ışığında bile parıl parıl. Red switch aldım çünkü click sesini istemiyordum. Başka bir sebebi yok. Bir de sarı için "bastığınızı hissetmiyorsunuz" diye söylediler. İstemedim.

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
RGB leri beni innnanılmaz tatmin etti. Gün ışığında bile parıl parıl. Red switch aldım çünkü click sesini istemiyordum. Başka bir sebebi yok. Bir de sarı için "bastığınızı hissetmiyorsunuz" diye söylediler. İstemedim.
çok sağolun teşekkür ederim geek gk61 de sese göre tepki veren mikrofon varmış bundada varmıdır
sizide soru yağmuruna tuttum ama

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
çok sağolun teşekkür ederim geek gk61 de sese göre tepki veren mikrofon varmış bundada varmıdır
sizide soru yağmuruna tuttum ama
:D Mühimi yok istediğiniz kadar sorabilrsiniz. Geek GK61'in özelliklerini bilmiyorum ama bunda bildiğim kadarıyla öyle bir özellik yok. Olsaydı zaten her yerine işlerlerdi :D

Top Bottom