Neler Yeni

GeForce 210 Intel e5200 Zulada Darboğaz

VorleN

80+ Silver
Evet destekliyor, tak çalıştır.
Q6600 işlemcisi iyi midir yani şu an ki islemcime göre performan artışı görürüm değil mi birde bazı tanıdıklarım HDD ye win 10 yavaş olur dedi ama artık win 7 driverleri düzgün çalışmaması ve canlı derslerde sorun çıkarması gibi nedenlerden dolayı sistemimi bugün Windows 10 yaptırmaya götürdüm şu an kasam tanıdığım bir adamda (PC mühendisi) sistemimi Windows 10 yapıyor sence arayüz de falan çok yavaş olur mu sistem

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,737
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Q6600 işlemcisi şu anki işlemcinden çok daha güçlü olur merak etme.
SSD olmayınca Windows 10 biraz yavaş çalışır ancak o kadar sorun olmayacaktır.
İleride bir sistem toplayacaksın ya, SSD'yi şimdiden alma imkanın varsa alabilirsin.
Takarsın şimdiki sisteme, Windows 10'u da SSD'ye yüklersin canavar gibi hızlanır.
Yeni sistem aldığında da SSD'yi bu bilgisayardan çıkartıp yeni sisteme takarsın olur biter :)

VorleN

80+ Silver
İleride bir sistem toplayacaksın ya, SSD'yi şimdiden alma imkanın varsa alabilirsin.
Takarsın şimdiki sisteme, Windows 10'u da SSD'ye yüklersin canavar gibi hızlanır.
Yeni sistem aldığında da SSD'yi bu bilgisayardan çıkartıp yeni sisteme takarsın olur biter :)
Farklı bir yaklaşım olmuş elhamdülillah bütçe konusunda sıkıntı yok daha bu ay telefon aldım zaten bu bilgisayar yeni toplayınca depoya kaldırılır veya farklı bir amaç için kullanılır m.2 SSD kullanmayı düşünüyorum bu bilgisayara olur mu ki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC yi lgs den sonra alacaktım zaten araya pandemi fln girdi şimdi 9. Sınıfım sınavlar falan yüzyüze olacak babamla anlaştık işte bu sene telefon alalım seneye PC diye zaten pandemi olmasaydı da tam tersi olucaktı bende tamam dedim SSD falan hepsni Nisan Mayıs gibi almayı düşünüyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,737
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Farklı bir yaklaşım olmuş elhamdülillah bütçe konusunda sıkıntı yok daha bu ay telefon aldım zaten bu bilgisayar yeni toplayınca depoya kaldırılır veya farklı bir amaç için kullanılır m.2 SSD kullanmayı düşünüyorum bu bilgisayara olur mu ki ?

PC yi lgs den sonra alacaktım zaten araya pandemi fln girdi şimdi 9. Sınıfım sınavlar falan yüzyüze olacak babamla anlaştık işte bu sene telefon alalım seneye PC diye zaten pandemi olmasaydı da tam tersi olucaktı bende tamam dedim SSD falan hepsni Nisan Mayıs gibi almayı düşünüyorum
Bu bilgisayara M.2 SSD olmaz. O zaman tek seçenek deneyip görmek :)

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
GeForce 210 Intel pentium e5200 4gb ram li bilgisayarımda zula da darboğaz yiyorum MSI afterburner sonuçları ortalama olarak ekran kartı kullanımı %25 falan işlemcide %94-99 arası darbogazı nasıl azaltabilirim veya darboğaz sorununu çözebilirim
kardeş o oyun işlemci kullanır ekran kartı kullanmaz fazla

VorleN

80+ Silver
kardeş o oyun işlemci kullanır ekran kartı kullanmaz fazla
Tamam sağolun konu dışı ama bir sorun olucak ininal aylık kullanım ücreti fln pek iyi olmuyor papara black kartı nerden alabilirim Balıkesir de oturuyorum

Eywallah reis bilgisayarı yarın öğlen alıcam işlemci sorun olusturursa q6600 falan alicagim çok yardımcı oldun bana

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,737
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Tamam sağolun konu dışı ama bir sorun olucak ininal aylık kullanım ücreti fln pek iyi olmuyor papara black kartı nerden alabilirim Balıkesir de oturuyorum
Ben Papara Clack Card kullanıyorum. Telefonuna uygulamasını indirip biraz kurcala, oradan nasıl isteyebileceğini rahatça bulursun zaten.
İstedikten 10-15 gün sonra evine gelmiş oluyor.

Eywallah reis bilgisayarı yarın öğlen alıcam işlemci sorun olusturursa q6600 falan alicagim çok yardımcı oldun bana
Rica ederim.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

VorleN

80+ Silver
Ben Papara Clack Card kullanıyorum. Telefonuna uygulamasını indirip biraz kurcala, oradan nasıl isteyebileceğini rahatça bulursun zaten.
İstedikten 10-15 gün sonra evine gelmiş oluyor.

Rica ederim.
Biliyorum eve kargoyla falan geliyor ama elle alabileceğim bir nokta yok mu ailem çalışıyor bende genelde evde olmuyorum ders dışı fitness arkadaş ortamı falan ben yokken gelirse diye satış noktası yok mu hiç

@Maryo @Emir Aydın

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Biliyorum eve kargoyla falan geliyor ama elle alabileceğim bir nokta yok mu ailem çalışıyor bende genelde evde olmuyorum ders dışı fitness arkadaş ortamı falan ben yokken gelirse diye satış noktası yok mu hiç

@Maryo @Emir Aydın
yok

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,737
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Biliyorum eve kargoyla falan geliyor ama elle alabileceğim bir bokta yok mu ailem çalışıyor bende genelde evde olmuyorum ders dışı fitness arkadaş ortamı falan ben yokken gelirse diye satış noktası yok mu hiç
Black Card'ı sadece isteyerek alabiliyorsun.
Bazı yerlerden Lite Card alabilirsin ancak bu kart ile ATM'den para çekemezsin.
Bildiğim kadarıyla D&R ve Teknosa mağazalarından Lite Card alınabiliyor.

Top Bottom