Neler Yeni

Geforce call of duty oynama

Ünlock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa AY
Geforce now üyelik satın alacağım. Google dan siteye girince Call of duty görünüyor. Uygulamaya giriş yaptığım zaman görünmüyor. Bu arada oyun bende yok. Ücretsiz warzone oynamak istiyordum eğer oluyorsa

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Golf 4 R32

80+ Silver
oyunun sizde olması gerekiyor yoksa oynayamazsınız

Golf 4 R32

80+ Silver

Ünlock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa AY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
steam veya epic gamesten oyunu kütüphanenize eklemeniz yani almanız gerekiyor bedava bile olsa.
Şuan Steam kütüphanemde bulunuyor oynamışlığım da vardır. Ama geforce uygulamasında gözükmüyor

YazılımKafa

80+ Silver
Geforce now üyelik satın alacağım. Google dan siteye girince Call of duty görünüyor. Uygulamaya giriş yaptığım zaman görünmüyor. Bu arada oyun bende yok. Ücretsiz warzone oynamak istiyordum eğer oluyorsa
şuanda oyun geforce now da yok . eklendiği zaman sıkıntılar olmuştu belli ki hala çözememişler. o yüzden kaldırmışlar uygulamadan

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Sadece Warzone olarak GeForce Now'da oyun bulunmuyor. CoD'u GeForce Now üzerinden oynamak istiyorsanız, mecbur ana oyunu da satın almak durumundasınız. Ancak o şekilde GeForce Now üzerinden oynayabilirsiniz. Warzone artık eskisi gibi ayrı bir ana oyun olarak görünmüyor. Activision, CoD oyunlarını tek bir servis haline getirdi. Yani tek bir servis üzerinden MWII, MWIII ve Warzone'a bağlanıp, oyunları o şekilde oynuyorsunuz. Activision'un yediği naneden kaynaklı yani.

Ünlock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa AY
geforce now da steam hesabınızı senkronize ettiniz mi?
Evet ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece Warzone olarak GeForce Now'da oyun bulunmuyor. CoD'u GeForce Now üzerinden oynamak istiyorsanız, mecbur ana oyunu da satın almak durumundasınız. Ancak o şekilde GeForce Now üzerinden oynayabilirsiniz. Warzone artık eskisi gibi ayrı bir ana oyun olarak görünmüyor. Activision, CoD oyunlarını tek bir servis haline getirdi. Yani tek bir servis üzerinden MWII, MWIII ve Warzone'a bağlanıp, oyunları o şekilde oynuyorsunuz. Activision'un yediği naneden kaynaklı yani.
Peki oyunu satın aldığım takdirde oynayabilecek miyim? Daha önce denediniz mi

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Evet ettim.

Ben GeForce Now ile oyun oynamıyorum ancak oyunu satın alıp senkronize ettikten sonra hem normal multiplayeri hem de Warzone'u oynayabilirsiniz.

Evet ettim.

Deneyin, olmazsa iade edersiniz zaten direk.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,640
İsim
MehmedVII
GeForce NOW'a eklendi ama geri kaldırıldı. TR'de yok ama EU'da var. Turkcell yine bir boktan hizmete daha imza attı. Kaldı ki GeForce NOW'dan oynasan bile oto ban atıyor Activision

Ünlock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa AY
GeForce NOW'a eklendi ama geri kaldırıldı. TR'de yok ama EU'da var. Turkcell yine bir boktan hizmete daha imza attı. Kaldı ki GeForce NOW'dan oynasan bile oto ban atıyor Activision
Çok saçma bir şey o zaman neden oto ban atıyor ki

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom