Neler Yeni

Geforce Now alınır mı?

holytough

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Obi-Wan Kenobi
Merhabalar, 4-5 gündür geforce now ücretsiz üyeliği kullanıyordum, gameplus serverlarında ortalama 30-40 kişi bekletiyordu fakat yeni gelen kurallarla avrupa sunucularında oynayanları da gameplus sunucularına aktarmışlar ve artık 180-200 kişi bekletiyor. İyi bir bilgisayarım olmadığı için oyunlarımı ordan oynamaya karar vermiştim ve 180-200 kişi beklemek çok uzun sürüyor. İnternetim 100mbps sizce geforce now 3 aylık 179tl parasına alınır mı premium aldığım zaman da sorun yaşar mıyım?

Arcturus

80+ Bronze
Merhabalar, 4-5 gündür geforce now ücretsiz üyeliği kullanıyordum, gameplus serverlarında ortalama 30-40 kişi bekletiyordu fakat yeni gelen kurallarla avrupa sunucularında oynayanları da gameplus sunucularına aktarmışlar ve artık 180-200 kişi bekletiyor. İyi bir bilgisayarım olmadığı için oyunlarımı ordan oynamaya karar vermiştim ve 180-200 kişi beklemek çok uzun sürüyor. İnternetim 100mbps sizce geforce now 3 aylık 170tl parasına alınır mı premium aldığım zaman da sorun yaşar mıyım?
Premium alırsan pek sorun olacağını zannetmiyorum, internetin çok iyi ve 3 aylık 170 TL'de bence iyi almanı tavsiye ediyorum.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Merhabalar, 4-5 gündür geforce now ücretsiz üyeliği kullanıyordum, gameplus serverlarında ortalama 30-40 kişi bekletiyordu fakat yeni gelen kurallarla avrupa sunucularında oynayanları da gameplus sunucularına aktarmışlar ve artık 180-200 kişi bekletiyor. İyi bir bilgisayarım olmadığı için oyunlarımı ordan oynamaya karar vermiştim ve 180-200 kişi beklemek çok uzun sürüyor. İnternetim 100mbps sizce geforce now 3 aylık 179tl parasına alınır mı premium aldığım zaman da sorun yaşar mıyım?
İnternetin oldukça iyi. Almanı tavsiye ederim.

holytough

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Obi-Wan Kenobi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Premium alırsan pek sorun olacağını zannetmiyorum, internetin çok iyi ve 3 aylık 170 TL'de bence iyi almanı tavsiye ediyorum.
Yaklaşık 3-4 ay sonra bilgisayar da alacağım 3 ay geforce now ile idare etmeyi düşündüm bazı insanlar premiumda da sorunlar var gameplus sunucularında sorunlar oluyor almayın gibi şeyler söylüyordu çok arada kaldım açıkçası

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
İnternetiniz gayet yeterli 3 aylık paketi alıp premiumu denemenizi öneririm.

Arcturus

80+ Bronze
Yaklaşık 3-4 ay sonra bilgisayar da alacağım 3 ay geforce now ile idare etmeyi düşündüm bazı insanlar premiumda da sorunlar var gameplus sunucularında sorunlar oluyor almayın gibi şeyler söylüyordu çok arada kaldım açıkçası
Eğer tedirgin isen VPN kullanarak globaldan hesab açarsın 4 ay öyle idare edersin :)

Ratorest

80+ Silver
Alınır

Arcturus

80+ Bronze
bunu sanırsam kaldırmışlar şu anlık başka çare kalmamış gibi gözüküyor

holytough

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Obi-Wan Kenobi
bunda sürekli rusya serverına atıyor beni yada gameplus çıkıyor yine