Neler Yeni

GeForce NOW için ISS önerisi (Fiber Altyapı)

ridogdk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Gedik
Fiber altyapı için önerebileceğiniz ISS var mı? Önemli öncelik GeForce NOW'da sıkıntı yaşatmaması, aklımda Netspeed var ama Hindistan IP sıkıntısını duydum, GeForce NOW'da herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Ve başka ISS önerilerine açığım.
1669463977878.png

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,514
İsim
Oğuz Oğuz
Fiber altyapı için önerebileceğiniz ISS var mı? Önemli öncelik GeForce NOW'da sıkıntı yaşatmaması, aklımda Netspeed var ama Hindistan IP sıkıntısını duydum, GeForce NOW'da herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Ve başka ISS önerilerine açığım.
Alıntıyı görüntüle
Tt fiber mi var.

Deysz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Enes Ceyhan
Türknet Gigafiber altyapısı varsa olabilir

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bir ISS önerisinden ziyade bir tecrübemi paylaşayım seninle.
Haziran sonu Temmuz başı gibi GFN'un 1 aylık hizmetini satın aldım ve 100MBPS'lik altyapım ile oyun oynamaya çalıştım fakat sonuç hiç beklediğim gibi geçmedi ve paramı çöpe atmış gibi hissettim. Gecikme fazlaydı, oyunun akıcılığı desen yoktu.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Alıntıyı görüntüle
Varda bana portun yok gibi geldi şuanda aktif portun varmı?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,514
İsim
Oğuz Oğuz
Evet

TT Fiber var
Ben TT fiber altyapısı üzerinden Turknette oynadım. Bazı oyunlarda hiç gecikme bazıları oynanmiyordu. R6 mesela en güzel oynanan oyunlardan biriydi.

Eclipse

80+ Bronze
Bir ISS önerisinden ziyade bir tecrübemi paylaşayım seninle.
Haziran sonu Temmuz başı gibi GFN'un 1 aylık hizmetini satın aldım ve 100MBPS'lik altyapım ile oyun oynamaya çalıştım fakat sonuç hiç beklediğim gibi geçmedi ve paramı çöpe atmış gibi hissettim. Gecikme fazlaydı, oyunun akıcılığı desen yoktu.
Ben 24mbit hızla kullandım. Neredeyse hiç gecikleme olmadan (ara sıra, oyunu çok etkilemeyecek şekilde illa ki yaşandı) ve akıcı bir şekilde kullandım. Bizim ülkedeki bir garip.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,691
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Ben 24mbit hızla kullandım. Neredeyse hiç gecikleme olmadan (ara sıra, oyunu çok etkilemeyecek şekilde illa ki yaşandı) ve akıcı bir şekilde kullandım. Bizim ülkedeki bir garip.
Bende aynı şekilde. 32 mbit İnterneti WiFi ile gfn tecrübe etme şansım oldu. Gayet de düzeldi 2 3 dakikaya bir görüntü çamur olup düzeliyordu haricinde iyiydi.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,448
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
GFN Türkiye sunucularında sorun yaşayanlar yok değil. Çok iyi bir internete sahip olsan bile öyle PC'de oynar gibi bir kalite, oynanış bekleme şu an için. Eğer TT fiber varsa 100 MBPS paket yeterli olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,198
Üyeler
152,006
Son üye
Talha Reis 19
Top Bottom