Neler Yeni

Öneri ISS Önerisi - FIBER Alt Yapı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ben bayağı araştırdım ve netspeede karar kıldım ucuz isslere bulaşmayın bence daha geçen birinde sızıntı olmuş hiç gerek yok kafanızı ağrıtmaya. eğer biraz beklerseniz kullandıktan sonra deneyimlerimi yazabilirim.
bende aralıkta ttye geçmeyi düşünüyorum kendisinin fiber altyapısı olduğundan diğerlerine ödeyeceğim 100 mbps parasının biraz daha üstüne koyup 200 veya daha fazlasını alabilirim

Hermitus

80+ Bronze
bende aralıkta ttye geçmeyi düşünüyorum kendisinin fiber altyapısı olduğundan diğerlerine ödeyeceğim 100 mbps parasının biraz daha üstüne koyup 200 veya daha fazlasını alabilirim
kaç para hocam tt? ben 1 sene civarı kullanacağımdan dolayı taahüt işi bana göre değil ama zamlardan dolayı mantıklı bir seçim.

xTURANN

80+ Bronze
kaç para hocam tt? ben 1 sene civarı kullanacağımdan dolayı taahüt işi bana göre değil ama zamlardan dolayı mantıklı bir seçim.
TTNet'in en kötü yanı muhtemelen 24 ay Taahhüt. 12 Ay'dan sonrası zorunlu değil, dava açarak iptal ettirebiliyorsunuz gibi şeyler vardı. İstersen öyle yap. 12 Ay Taahhütlü paketleri de var ama 24 Ay'a göre fazla fiyat istiyorlar..

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
420 TL 12 aylık taahütte 24 aylık taahütte ilk 6 ay 220 sonraki 18 ay 440 (100 mbpsden bahsediyorum)

Hermitus

80+ Bronze
TTNet'in en kötü yanı muhtemelen 24 ay Taahhüt. 12 Ay'dan sonrası zorunlu değil, dava açarak iptal ettirebiliyorsunuz gibi şeyler vardı. İstersen öyle yap. 12 Ay Taahhütlü paketleri de var ama 24 Ay'a göre fazla fiyat istiyorlar..
hocam öyle olsada pahalı geldi bana ki dava vs uğraşmak istemem şahsen.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Burak Doğan
Peki önerir misiniz ? Müşteri Hizmetleri & Teknik Servisi Nasıl ?
Şubesi olan firmalar gibi karşımda bir muhattap bulabilir miyim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ COMNET'de 1000MBPS Veriyor.
comnet stabil hızlı kopma sorunu olmadan veriyor interneti ama altyapı çok önemli fiber olduğu için geçtim vdsl adsl alt yapım olsa geçmeden önce düşünürdüm onun dışında 500 mbps paketini aldım 600 veriyor 20 megabit upload yerine 40 megabit veriyor ping değerleri stabil sabit

xTURANN

80+ Bronze
comnet stabil hızlı kopma sorunu olmadan veriyor interneti ama altyapı çok önemli fiber olduğu için geçtim vdsl adsl alt yapım olsa geçmeden önce düşünürdüm onun dışında 500 mbps paketini aldım 600 veriyor 20 megabit upload yerine 40 megabit veriyor ping değerleri stabil sabit
Gördüğüm konu yüzünden COMNet'in yanından geçmem. Netspeed ya da TTNet Düşünüyorum. Teşekkürler.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Burak Doğan
Gördüğüm konu yüzünden COMNet'in yanından geçmem. Netspeed ya da TTNet Düşünüyorum. Teşekkürler.
ttnet düşünüyorsan sana altın tepside beleş net sunma imkanım olsa bile sunmam iyi forumlar :D

xTURANN

80+ Bronze
ttnet düşünüyorsan sana altın tepside beleş net sunma imkanım olsa bile sunmam iyi forumlar :D
COMNet'te azar işiteceğime TTNet'te Mükemmel bir hizmet alırım daha iyi. İyi Forumlar sana da..

7- 8 Yıldır Kullanıyorum, Daha da devam edeceğim. Tek bir sorununu görmedim. Alt yapısı yok ama yine de sorun yaşatmıyor, bana satmış olduğu paketi eksiksiz sunuyor.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Burak Doğan
COMNet'te azar işiteceğime TTNet'te Mükemmel bir hizmet alırım daha iyi. İyi Forumlar sana da..

7- 8 Yıldır Kullanıyorum, Daha da devam edeceğim. Tek bir sorununu görmedim. Alt yapısı yok ama yine de sorun yaşatmıyor, bana satmış olduğu paketi eksiksiz sunuyor.
comnetin azar işitme sebebi saçma sapan sorular alması kullanıcı kaynaklı sorunu firmaya yükleyip sataşanlara açık ve net cevap veriyor türk telekom gibi yokuşa sürmüyor fahiş fiyattan yüksek pingle hizmet almaya devam edin ;)

1695355316611.png

şunuda şuraya ekleyim 500 mbpslik paketleri türk telekomda aynısını almaya çalışın 350tlye :)

xTURANN

80+ Bronze
comnetin azar işitme sebebi saçma sapan sorular alması kullanıcı kaynaklı sorunu firmaya yükleyip sataşanlara açık ve net cevap veriyor türk telekom gibi yokuşa sürmüyor fahiş fiyattan yüksek pingle hizmet almaya devam edin ;)

Alıntıyı görüntüle
şunuda şuraya ekleyim 500 mbpslik paketleri türk telekomda aynısını almaya çalışın 350tlye :)
Müşteri daima haklıdır.
7 - 8 Yıldır kullandığım bu internet aboneliğinde 30 dakika bile sorun yaşamadım. Fahiş Fiyattan Yüksek Pingle Hizmet'ten bahsetmişsiniz ama nerden biliyorsunuz ? Büyücü & Kahin falan mısınız ?
1695364499862.png

Bu değerler alt yapısı olmayan bir yerde kullandığım internete ait. İnterneti karşı binadan alıyoruz. Ona rağmen 50MBPS'lik paketi bana bu değerlerde verebiliyor. Belki ping böyle ölçülmüyordur ama ben yine de yazıyım değerleri ;
Valorant - TR Sunucusu --> Sabit 8 PING.
LOL - TR Sunucusu --> 5 - 15 PING

Türk Telekoma Ben Ucuz Demedim. Verdiğim fiyata göre aldığım hizmeti başka hiçbir firmada bulamam.

Daha fazla uzatmayalım ben bu konuda ISS Arıyorum..

şunuda şuraya ekleyim 500 mbpslik paketleri türk telekomda aynısını almaya çalışın 350tlye
100 MBPS Paket Kullanıp 160 TL Ödeyen Bile Biliyorum. O Yüzden çok tartışmaya gerek yok.

Top Bottom