Neler Yeni

Geforce Now steam hesabıma girmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ayşe İlgezdi
Selamlar millet, ben geforcenow üzerinden steam hesabıma girip cs:go oynamak istiyorum fakat hesabıma girmiyor neymiş şifremi ya da kullanıcı adımı yanlış girmişim. Direk PC client'den giriyorum aynı şifre ve aynı kullanıcı adı ile giriyor fakat geforcenow'dan girmiyor sizce sebebi nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım edebilecek yok mu?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Selamlar millet, ben geforcenow üzerinden steam hesabıma girip cs:go oynamak istiyorum fakat hesabıma girmiyor neymiş şifremi ya da kullanıcı adımı yanlış girmişim. Direk PC client'den giriyorum aynı şifre ve aynı kullanıcı adı ile giriyor fakat geforcenow'dan girmiyor sizce sebebi nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım edebilecek yok mu?
UP

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Sebeb çok kolay geforce nowdaki klavye Q klavye değil ı koyamiyorsun mesela nokta tuşu olmuyor sağdaki numara tuşlarının altındaki nokta tuşu çalışıyor mantık bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ayşe İlgezdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sebeb çok kolay geforce nowdaki klavye Q klavye değil ı koyamiyorsun mesela nokta tuşu olmuyor sağdaki numara tuşlarının altındaki nokta tuşu çalışıyor mantık bu
Önceden girebiliyordum ayrıca aynısını yazdığıma eminim.

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Arkadaşlar eskiden giriyordu hesabın adında ya da şifresinde sorun yok.
Klavye bazen geçiş yapabiliyor ya da uygulama klavyesinde olabilir sorunu böyle çözebiliyorken yapın işte ya da ayarlar kısmına bi bakının.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ayşe İlgezdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye bazen geçiş yapabiliyor ya da uygulama klavyesinde olabilir sorunu böyle çözebiliyorken yapın işte ya da ayarlar kısmına bi bakının.
Arkadaşım hesabın adını ve şifresini aynı yazıyorum diyorum lütfen.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Kardeşim bendede eskiden normaldi en son bende denedim klavye değişmiş karşı tarafta q klavye olarak yazmıyor anla şunu eskiden bendede yoktu keçi misin ya hepimiz aynısını dile getiriyoruz bir kez dinleyip denesen ne olucak bak gör bu kadar kolay ı tuşu ve , tuşları çalışmıyor q klavye değil geforce nowdaki klavye bu eskiden yoktu yeni, oldu bendede dediğim gibi , koyucaksan sayı tuşları var sağda oranın altındaki , çalışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ayşe İlgezdi
Kardeşim bendede eskiden normaldi en son bende denedim klavye değişmiş karşı tarafta q klavye olarak yazmıyor anla şunu eskiden bendede yoktu keçi misin ya hepimiz aynısını dile getiriyoruz bir kez dinleyip denesen ne olucak bak gör bu kadar kolay ı tuşu ve , tuşları çalışmıyor q klavye değil geforce nowdaki klavye bu eskiden yoktu yeni, oldu bendede dediğim gibi , koyucaksan sayı tuşları var sağda oranın altındaki , çalışıyor
Kardeşim bende sana AYNISINI YAZIYORUM diyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,332
Üyeler
154,217
Son üye
DeicideCodeX
Top Bottom