Neler Yeni

Öneri GeForce Now Türkiye Vs Diğer servisler

Bir Daha Geforce Now Vs diğer cloud gamingler gelsin mi?

• Evet

Oylar: 5 100.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    5

Arcturus

80+ Bronze
Merhaba Dün Bildiğimiz Gibi GeForce Now Türkiye Fiyatı Açıklandı ve Globalden Daha pahalı olması çoğu kişinin Tepkisini Aldı Bende GeForce Now Türkiye Fiyatına Yakın Cloud Gamingleri Karşılaştırıp En uygununu Seçmenize Yardımcı olmak istiyorum :)

GeForce Now Türkiye Fiaytı:

Aylık:75 TL
3 Aylık:150 TL

İlk Cloud Gaming'imiz Booteroid:

Boosteroid GeForce Now ile aynı işlevi görmektedir, içinde Gta 5, Call Of duty Worzone Gibi Geforce Now'da Olmayan Oyunlar Vardır ve daha fazlası.

Peki Akınır mı?

Evet kesinlikle alınır ben kendim kullandım ve Performansı Görüntü Kalitesi Bakımından Geforce Now'dan kesinlikle daha iyiydi Ve içinde Bulunnan Oyunlar benim için Kafi idi.

Fiyat:

Aylık: 10 dolar- 90-95 TL

1615031567241.png

Vectordash: Vecotrdash Bize Oynayabileceğimiz Bir Pc Verir Ve biz Pc de istediğimiz Her oyunu oynayabiliriz Ping Anlamından 150ms Veriyormuş ama yinede oynanılabilir ve kalitelik anlamından güzel Vectordash Bize Pc vermek yerine direk yüklenmiş oyunlarıda oynayabiliyoruz O oyunlarda Ping Daha azdır Tavsiye ederim

Fiyat:

Haftalık: 5 dolar- 40 TL
Aylık: 20 dolar- 160 TL
20 Saatlik: 10 dolar-80 TL
1615031834701.png

Şimdi Çok oyun Oynamayıp Arada Bir girip 1-2 Saat Oyun oynayanlar için Tavsiye vereceğim

Maximum Settings: Maximum Setting İse Size Saatlik Olara Pc verir İstediğiniz Oyunları Oynatabilirsiniz Ve ping Bakımından Çok iyidir (Kendimde almayı düşünüyorum) Amd Ve Nvidia Olmak üzere İki ekran kartı Üreticisinden Birini seçerek Oynayabilirsiniz Çeşitlilik Anlamında Çok iyidir Almanızı Tavsiye ederim

Fiyat:

AMD:
1615032069929.png

Nvidia:
1615032113793.png

10 dolara Nvidia 1070'li Alan Bir kişi 23 saat oynayabilecektir :)

Umarım Beğenmişsinizdir F/P diyemem Ama Geforce Now almak yerine biraz daha Para Ekleyip istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz :)

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba Dün Bildiğimiz Gibi GeForce Now Türkiye Fiyatı Açıklandı ve Globalden Daha pahalı olması çoğu kişinin Tepkisini Aldı Bende GeForce Now Türkiye Fiyatına Yakın Cloud Gamingleri Karşılaştırıp En uygununu Seçmenize Yardımcı olmak istiyorum :)

GeForce Now Türkiye Fiaytı:

Aylık:75 TL
3 Aylık:150 TL

İlk Cloud Gaming'imiz Booteroid:

Boosteroid GeForce Now ile aynı işlevi görmektedir, içinde Gta 5, Call Of duty Worzone Gibi Geforce Now'da Olmayan Oyunlar Vardır ve daha fazlası.

Peki Akınır mı?

Evet kesinlikle alınır ben kendim kullandım ve Performansı Görüntü Kalitesi Bakımından Geforce Now'dan kesinlikle daha iyiydi Ve içinde Bulunnan Oyunlar benim için Kafi idi.

Fiyat:

Aylık: 10 dolar- 90-95 TL

Alıntıyı görüntüle

Vectordash: Vecotrdash Bize Oynayabileceğimiz Bir Pc Verir Ve biz Pc de istediğimiz Her oyunu oynayabiliriz Ping Anlamından 150ms Veriyormuş ama yinede oynanılabilir ve kalitelik anlamından güzel Vectordash Bize Pc vermek yerine direk yüklenmiş oyunlarıda oynayabiliyoruz O oyunlarda Ping Daha azdır Tavsiye ederim

Fiyat:

Haftalık: 5 dolar- 40 TL
Aylık: 20 dolar- 160 TL
20 Saatlik: 10 dolar-80 TL
Alıntıyı görüntüle

Şimdi Çok oyun Oynamayıp Arada Bir girip 1-2 Saat Oyun oynayanlar için Tavsiye vereceğim

Maximum Settings: Maximum Setting İse Size Saatlik Olara Pc verir İstediğiniz Oyunları Oynatabilirsiniz Ve ping Bakımından Çok iyidir (Kendimde almayı düşünüyorum) Amd Ve Nvidia Olmak üzere İki ekran kartı Üreticisinden Birini seçerek Oynayabilirsiniz Çeşitlilik Anlamında Çok iyidir Almanızı Tavsiye ederim

Fiyat:

AMD: Alıntıyı görüntüle

Nvidia: Alıntıyı görüntüle

10 dolara Nvidia 1070'li Alan Bir kişi 23 saat oynayabilecektir :)

Umarım Beğenmişsinizdir F/P diyemem Ama Geforce Now almak yerine biraz daha Para Ekleyip istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz :)
Şunu da eklemen de fayda var bu bulut hizmetleri kendine göre artı ve eksileri var ben mesela merakım dan dolayı sistemim iyi oldu halde "boosteroid" adlı siteden üyelik aldım aylık 10 euro (92 lira) 1 ay boyunca gta5 - rocket leage v.b steam - epic te bulunan %90 yakın oyunu oynaya biliyoruz ancak grafikleri yükseltip - düşürme olayları kapalı .. hizmet cidden çok iyi çok seri şekilde destek ekibi cevap veriyor o yönden güzel ancak grafik arttırma olmadı için pek keyif vermiyor .. bunu da sordum grafikleri neden arttıramıyorum diye dedikleri ping gecikmesini engellemek için mantıklı gelse de değil sonuçta bir kere ben bağlanmışım sisteme ping girerse girer ama grafiğin pingi yükseltme ne kadar etki eder tartışılır .. diğer siteleri bilmiyorum ancak onlarda pek farksız olduğunu sanmam internet kafe mantında çalışıyor saatlik günlük gibi ama önemli husus şu ki internetin çook aşırı iyi olması lazım geforce öyle böyle bağlanıyorsun ama alternatif bu sitelerin sunucuları çok daha fazla uzakta ve daha fazla net hızı lazım diğer siteler için o yüzden deneyim bakımın dan geforce sunucuları ne kadar pahalı gibi olsa da bence hak ediyor alternatifler bir şekilde sıkıntı çıkarıyor tavsiyem diliniz sağ solda yanacağına bildiğiniz yerde yansın :)

Net hızım ; 55 download - 8 upload

speedtest.png

Top Bottom