Neler Yeni

Geforce now üyelik almak mantıklı mı

okodingi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oktay
Merhabalar benim çokta iyi olmayan bir laptopum var fakat yeni PC toplamakta istemiyorum geforce çözüm olur mu yoksa PC toplamam daha mı mantıklı

BGSGP

80+ Bronze
Merhabalar benim çokta iyi olmayan bir laptopum var fakat yeni PC toplamakta istemiyorum geforce çözüm olur mu yoksa PC toplamam daha mı mantıklı
GeForce NOW alacaksan GAME- (Türkiye sunucusu) alma sakın. 30-40TL fazladan verip EU al.

GFN dışında xCloud da bakabilirsin. Game pass oyunlarını seviyorsan.

İkisi arasında, steam hesabında oyun varsa GFN, yoksa xCloud. Başka adam akıllı bir bulut oyun servisi de yok zaten.

Taksitle düzgün pc almak ikisinden de mantıklı.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Mustafa
Bence bilgisayar toplamak daha mantıklı olabilir çünkü Geforce Nowdaki oyunları oynamak için satın alman belirli kütüphanelerde olması ve Geforce kütüphanesinin desteklemesi gerekli 10-15 oyun zaten zaten elle tutulur bir giriş seviye kompüteri şerif parası

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
ahmet okan
GeForce NOW alacaksan GAME- (Türkiye sunucusu) alma sakın. 30-40TL fazladan verip EU al.

İkisi arasında, steam hesabında oyun varsa GFN, yoksa xCloud. Başka adam akıllı bir bulut oyun servisi de yok zaten.

Neden Türkiye Serverını almasın ?

İnternet hızın iyiyse ve pc almak için şuan durumun yoksa Geforce Now mantıklı bence.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,966
İsim
MehmedVII

EU TR'den daha ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sakın Çöpcell ile yapılan TR'den alma EU'da al. Adamlar dalga geçer gibi HDD kullanıyor. Müşteri hizmetleri yok. 2080 ile çalışması gereken oyunlar 1060 ile çalışıyor oynanmıyor

BGSGP

80+ Bronze
Neden Türkiye Serverını almasın ?
GAME- Almamak için sebepler;

1- İnternetin 600mbps download ve 300mbps upload, ping, lag gibi değerlerin de çok iyi olmasına rağmen TR sunucularının rezaletliği sebebiyle oluşan lag

2- Üstteki sebebi bile müşteriye "internetiniz kötü ewqweqqwe" diye iteleyen müşteri hizmetleri.

3- Kürtcell firmasının desteği olması.

4- Paket fiyatları EU fiyatı ile neredeyse aynı, ama asla EU kalitesi sunmuyor.

5- O paraya üyelik alanların bile üyelik almayanlar kadar sıra beklemesi.

6 - EU sunucularında en kötü RTX 2060 ekran kartı sistemler kullanılırken TR sunucusunda Baldur's Gate 3 gibi oyunlarda bile GTX 1060 ekran kartı kullanılıyor. (BG3 için düzeldi mi bilmiyorum ama diğer çoğu oyuna böyle.) + olarak TR sunucusu en iyi RTX 2060 veriyor. Daha üstü yok ve üstelik RTX ile reklamlanıyor.

7- Ücretsiz üyelik ile EU sunucuları üzerinden tek oturumda 1 saat deneyimleyebiliyorken TR sunucusunda sadece 30 dakika.

GAME- almak için sebepler:

1- TR'de taş devrinden kalma olsa da bir sunucusu olması.

GAME- "servisi"ne yeterince sövdüğümü düşünüyorum. Oyunu sadece açsın, o da yeter, ana menüde gezinirim diyorsanız tam sizlik bir servis.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
ahmet okan

1- İnternetin 600mbps download ve 300mbps upload, ping, lag gibi değerlerin de çok iyi olmasına rağmen TR sunucularının rezaletliği sebebiyle oluşan lag

2- Üstteki sebebi bile müşteriye "internetiniz kötü ewqweqqwe" diye iteleyen müşteri hizmetleri.

6 - EU sunucularında en kötü RTX 2060 ekran kartı sistemler kullanılırken TR sunucusunda Baldur's Gate 3 gibi oyunlarda bile GTX 1060 ekran kartı kullanılıyor. (BG3 için düzeldi mi bilmiyorum ama diğer çoğu oyuna böyle.) + olarak TR sunucusu en iyi RTX 2060 veriyor. Daha üstü yok ve üstelik RTX ile reklamlanıyor.

7- Ücretsiz üyelik ile EU sunucuları üzerinden tek oturumda 1 saat deneyimleyebiliyorken TR sunucusunda sadece 30 dakika.

GAME- "servisi"ne yeterince sövdüğümü düşünüyorum. Oyunu sadece açsın, o da yeter, ana menüde gezinirim diyorsanız tam sizlik bir servis.
Teşekkür Ederim.

okodingi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oktay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Peki hiç mi dez avantajı yok ve nasıl eudan alabilirim vpnle mı alınıyor

draqla

80+
PC olmadığı için 2 ay kullandım GFN hatta 1 ayı da bedavaydı beni oyun oynamaktan soğuttu iptal ettim. 1060 ekran kartı veriyor çoğu oyunda. Ona vereceğin parayla 10-15k arası bir sistem topla en azından keyifle kanser olmadan oynarsın. O kadar bütçen yoksa illa deneyecem dersen 1 ay kullanabilirsin. 2. Ay ödeme yapacağını sanmıyorum. (Yabancı server nasıl bilmiyorum)

BGSGP

80+ Bronze
Peki hiç mi dez avantajı yok ve nasıl eudan alabilirim vpnle mı alınıyor
EU'yu soruyorsanız, yine onda da görüntü farkı oluşuyor. Ben aman aman bir görüntü düşüşü görememiştim, ama titiz iseniz tavsiye etmem. Ücretsiz deneme hesabı ile deneyebilirsiniz. 1 saat oynadıktan sonra karar verebilirsiniz. O 1 saat oyun deneyiminiz nasıl geçerse, EU sunucusu da o demektir.

okodingi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oktay
EU'yu soruyorsanız, yine onda da görüntü farkı oluşuyor. Ben aman aman bir görüntü düşüşü görememiştim, ama titiz iseniz tavsiye etmem. Ücretsiz deneme hesabı ile deneyebilirsiniz. 1 saat oynadıktan sonra karar verebilirsiniz. O 1 saat oyun deneyiminiz nasıl geçerse, EU sunucusu da o demektir.
Sağolasın teşekürler bir bakacağım eu serverine ama kesinlikle trden alamayacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,913
Üyeler
141,065
Son üye
armagan1914
Top Bottom