Neler Yeni

Gta6 Geforce Now gelirse sistem toplamaya gerek kalır mı..?

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar. İyi forumlar. Geçen gün Gta6 için işlemci - ekran kartı ile ilgili konu açmıştım şimdi aklıma geforce now geldi. Tabi Gta6 çıksa dair geforce now a hemen gelmez ben her şekilde sistem toplicam o da ayrı bir durum.

Sadece aklıma böyle bir soru geldi stadia ile sözleşmesi bitti rockstar zaten o topa bir daha girmez ama belki geforce ile anlaşma yapabilir. Tabi bu bayağa bir uzun zaman sonra da gelebilir.

Kısacası geforce now a gelirse. Resmi olarak hiç bir şey bilmesekte sistem almak mantıklı olur mu. 🤔

lebron23

80+ Bronze
Sadece gta vi mi oynacaksın? Cevabın hayırsa sistemi topla geç.

Burası donanım forumu. Tabii ki herkes sistem topla diyecek :)

The Semih

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar. İyi forumlar. Geçen gün Gta6 için işlemci - ekran kartı ile ilgili konu açmıştım şimdi aklıma geforce now geldi. Tabi Gta6 çıksa dair geforce now a hemen gelmez ben her şekilde sistem toplicam o da ayrı bir durum.

Sadece aklıma böyle bir soru geldi stadia ile sözleşmesi bitti rockstar zaten o topa bir daha girmez ama belki geforce ile anlaşma yapabilir. Tabi bu bayağa bir uzun zaman sonra da gelebilir.

Kısacası geforce now a gelirse. Resmi olarak hiç bir şey bilmesekte sistem almak mantıklı olur mu. 🤔
GTA 6 Sistem toplama videoları göreceğiz youtubda eski günlerdeki gibi. Geforce now gelmesi çok zor çünkü NVIDIA nin milyon dolar vermesi gerekiyor rockstara.

Sülos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Süleyman fırat
ben bir kere ge force now satın almıştım 24mbps internetimle, csde inanılmaz geriden oynuyordum çok çok kötü bir performans almıştım param boşa gitmişti. gta 6'nın çok ama çok iyi grafikleri olduğu sürece grafikleri güzel veremez diye düşünüyorum.

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Türkiye gibi enflasyonun yüksek olduğu fiyatların ve abonelik ücretlerinin sürekli arttığı ülkede pc toplamak daha karlı ve mantıklı

YazılımKafa

80+ Silver

Gelmez. Gelseydi bile Türkiye de 2080 ekran kartı kullandıkları için pek verimli olmazdı. Tabi o zamana yeni ekran kartına geçiş yaparlar muhtemelen

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelmez. Gelseydi bile Türkiye de 2080 ekran kartı kullandıkları için pek verimli olmazdı. Tabi o zamana yeni ekran kartına geçiş yaparlar muhtemelen
Xbox konsollarına bile sonunda gta5 verdi.. Geforce now a da gelebilir ama üstteki arkadaşların dediği gibi nasıl karşılayacak bir yandan nvidia dan bahsediyoruz onlarda da para yok değil her şey olması mümkün.. Ama geforce now gelipte 1 yıllık üyelik ile keyfe keder takılırsın tabi ülkede ki net hızını geçtim ping az olsa sorun olmayacak. 🙄😂

YazılımKafa

80+ Silver
Xbox konsollarına bile sonunda gta5 verdi.. Geforce now a da gelebilir ama üstteki arkadaşların dediği gibi nasıl karşılayacak bir yandan nvidia dan bahsediyoruz onlarda da para yok değil her şey olması mümkün.. Ama geforce now gelipte 1 yıllık üyelik ile keyfe keder takılırsın tabi ülkede ki net hızını geçtim ping az olsa sorun olmayacak. 🙄😂
Ben geforce now da internetle alakalı sorun yaşamıyorum. İnşaallah gelir. İnşaallah yakın zamanda Türkiye de bu 1650 -2080 ekran kartı ikilisinden kurtuluruz

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Arda Can Demirbaş
Bence eğer sadece GTA 6 gibi birkaç oyun oynayacaksan ve internetinin gücü yeterliyse sistem toplamana gerek yok. Ben dün Geforce Now hesabı oluşturup 1080P Ultra ayarlarda yüksek fps ile CS 2 oynadım sadece internetim 8mbps olduğu için ara sıra görüntü bulanıklaştı onun dışında kasma, donma vs. yok.

l3her0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Osman Akbaş
İnternet bağlantın 50 mb veya üzeri ise , oyun oynamak amaçlı sistem toplamak para isyanında başka bir şey değil.

Bence eğer sadece GTA 6 gibi birkaç oyun oynayacaksan ve internetinin gücü yeterliyse sistem toplamana gerek yok. Ben dün Geforce Now hesabı oluşturup 1080P Ultra ayarlarda yüksek fps ile CS 2 oynadım sadece internetim 8mbps olduğu için ara sıra görüntü bulanıklaştı onun dışında kasma, donma vs. yok.
dostum 8mbps ile 720p film bile zor izleniyor sen nasıl Geforce Now kullanıp üstüne ultra ayarlarda oynayabildin :DD helal olsun.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Arda Can Demirbaş
dostum 8mbps ile 720p film bile zor izleniyor sen nasıl Geforce Now kullanıp üstüne ultra ayarlarda oynayabildin :DD helal olsun.
Hocam siz belli ki 8mbps internet denememişiniz hiç. Geçin 720p30 filmi 2K 30 FPS veya 1080p60 da kasmayan cihazlarda rahatça izliyoruz. Benim bilgisayarım fazla dandik olduğu için Youtube'dan 60fps video izleyemiyorum ama internet açıyor yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,316
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom