Neler Yeni

GeforceNow premiumda sıra var mı

Mete0781

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mete
Geforce now premium almayı düşünüyorum premiumda sıra bekletiyormu ona göre alacağım yardımcı olabilecek var mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,575
İsim
Mehmet Aslan

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert Uysal
güzel aksamları yogun oynanan oyunlar cok az bekletiyor o kadar

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,481
İsim
MehmedVII
Geforce now premium almayı düşünüyorum premiumda sıra bekletiyormu ona göre alacağım yardımcı olabilecek var mı?
Birkaç aydır bekletmiyor ama bok gibi sistem. Akşamları oyun oynamak imkansız

phopshen

80+ Bronze
Ya benimde alasım yok yakında ps5 alacağım TV de geforce now vardı PS 5 alana kadar kullansammı diye arada kaldım.
Kanka gfn kullanıyorum ben de. Ama adamların kendilerinden almadım. Trde ünlü bi site varda ordan bir satıcıdan aldım. Hesap olarak aldım ama ultimate (premium değil, premium çöp). Sıra beklemeden 4080 ile her oyunu oynayabiliyorum en yüksek kalitede. Bilgisayarın kötüyse kesinlikle tavsiye ederim. Gidip de nvidiadan alma kazık bildiğin.

Mete0781

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mete
Kanka gfn kullanıyorum ben de. Ama adamların kendilerinden almadım. Trde ünlü bi site varda ordan bir satıcıdan aldım. Hesap olarak aldım ama ultimate (premium değil, premium çöp). Sıra beklemeden 4080 ile her oyunu oynayabiliyorum en yüksek kalitede. Bilgisayarın kötüyse kesinlikle tavsiye ederim. Gidip de nvidiadan alma kazık bildiğin.
Tamamdır eyw

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmetcan İvrendi
Knk TR'de gfn alacağına git Avrupa free gfn kullan avrupa'nın Free gfn sürümü tr'deki premiumdan çok daha iyi ve bekleme aüreai kısa güney avrupa mıydı ne o sunucudan gir sıra nerdeyse yok genelde

Top Bottom