Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bekook

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan Öncü
Tekrar ediyorum, hata yazılımsal bir hatadır, stokla ilgisi yoktur.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
hocam tamam herşeyi geçtim eyvallah yazılımsal hata falan iptal oldu amenna peki bundan sonraki planınız nedir para iadesini yaptınız pazartesi günü bu iptal olan kişiler için ekstra bir stokla satış yapacakmısınız sadece mağduriyet yaşayan insanlar için çünkü siz çözüm üretmiyorsunuz ben bir çözüm göremiyorum kaçtır yazıyorsunuz ama hiç bir mesajınızda şu kadar müşteri kaybettiğinizin farkına ne zaman varırsınız diye bekliyorum ama nafile

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar

Ekler

• 8B59DD48-511B-4142-8C77-2ECFA0C5D859.png
    8B59DD48-511B-4142-8C77-2ECFA0C5D859.png
    1.7 MB · Hit: 71
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
muhammed furkan özaydın

Farway

80+ Silver
STOK BİLGİSİNE NEREDEN SAHİPSİNİZ?
STOK KONUSUNDA HERHANGİ BİR SIKINTI YOKTUR.
STOK KONUSUNDA SIKINTI OLSAYDI ÜRÜNÜ TEKRARDAN AKTİF EDEMEZDİK.
SIKINTILI OLAN KONU YAZILIMSAL BİR HATADIR.
Sıkıntı vardı ve 200 stoğu satmadınız buradan bunu anlıyoruz çünkü açtığınızın aynı anı işlemci hatası verdi ya da psu ya da ekran kartı... İnsanlara 200 stoğunu ve iptal edilen sistemleri vermeniz gerekli. Burada büyük harflerle bağırarak ahkam kesmekle olmaz stok sorunu olmasa açılan konularda 1 kişide ben bu saatlerde aldım derdi yüzlerce yorum var.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
sipariş numaranızı alabilir miyim?

Sıkıntı vardı ve 200 stoğu satmadınız buradan bunu anlıyoruz çünkü açtığınızın aynı anı işlemci hatası verdi ya da psu ya da ekran kartı... İnsanlara 200 stoğunu ve iptal edilen sistemleri vermeniz gerekli. Burada büyük harflerle bağırarak ahkam kesmekle olmaz stok sorunu olmasa açılan konularda 1 kişide ben bu saatlerde aldım derdi yüzlerce yorum var.

hasantks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hasan Toksözlü
Tekrar ediyorum, hata yazılımsal bir hatadır, stokla ilgisi yoktur.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
@GENCERGAMİNG BIZ stokları saat 8 den beri takip ediyoruz lakin sepete eklememize rağmen ürün stokta bulunmamıştır diyor. Ve biz bu sorunla 3 saat uğraştık ve 3 saatin sonunda pc alamadık. Yani demek istediğim şu saniyesinde sepete ekleye basıyorum lakin ne hikmet ise sistemi alamıyoruz lütfen cevap verin. Elinizde hala sistem bulunuyormu yarın stoklara gelirmi tekrardan satışa acilirmi yardim ederseniz sevinirim @GENCERGAMİNG

sinanoral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
sinan oral
@GENCERGAMİNG size mesaj attım konu açıp etiketledim de. Lütfen bana da cevap verebilir misiniz ? :( kartımdan ücret çekildi ama siparişlerim kısmında gözükmüyor. İptal olup olmadığını bilmiyorum bile.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom