Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

burak9956

80+ Bronze
Sıkıntı vardı ve 200 stoğu satmadınız buradan bunu anlıyoruz çünkü açtığınızın aynı anı işlemci hatası verdi ya da psu ya da ekran kartı... İnsanlara 200 stoğunu ve iptal edilen sistemleri vermeniz gerekli. Burada büyük harflerle bağırarak ahkam kesmekle olmaz stok sorunu olmasa açılan konularda 1 kişide ben bu saatlerde aldım derdi yüzlerce yorum var.
Sadece merak, arkadaş bunu yazdığı için mi ceza yedi?

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Yani alamadık sistemi sanırsam öyle anlıyorum. Hayırlısı olsun diyelim

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
sipariş numaranızı alabilir miyim?
Alamazsınız artık :) arkadaşım derdini anlatmak yerine kaos sevdiği için gitti biraz önce,

En iyi şöyle yapalım rica ettik gece geç saat bizim için geldiniz ama buradan görüyorum insanlar kaos seviyor biz yarın sabahtan bir bakalım artan stok varsa tekrar instagram hesabımızdan paylaşalım ve iptal olanları da gönderilmesi şeklinde çözelim

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar
Tamam yarını bekleyelim bakalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Çınar
Alamazsınız artık :) arkadaşım derdini anlatmak yerine kaos sevdiği için gitti biraz önce,

En iyi şöyle yapalım rica ettik gece geç saat bizim için geldiniz ama buradan görüyorum insanlar kaos seviyor biz yarın sabahtan bir bakalım artan stok varsa tekrar instagram hesabımızdan paylaşalım ve iptal olanları da gönderilmesi şeklinde çözelim
Abim sen adamsin iptal olanlari gonderirsin insallah arkadaslik zelzeleye gerek yok konusmayada gerek yok bugunluk yeter yarin takip edelim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakkimizi savunan kardesimede eywallah iyinaksamlar

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,112
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Stok kayboldu diyoruz adam sipariş numarası soruyor ve hak savunulduğu içinde ban yedi. Ahahahah şaka gibi bu burada bekleyenlere bu hale düşürenlere ve bu adamların haklarını savunanlara forumunda ayıbıdır.
Yalnız bu hesabın da sana ait olduğunu kabak gibi görüyorum, öyle üçüncü şahıs gibi konuşma :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom