Neler Yeni

Gencer gaming güvenilir mi?

sabanozsu

80+

Ben çok memnunum full ultrada oynamadığım oyun yok nvidia almak istesem 25k ödeyecektim aynı performans için tabi amd kullanabilmek için amdyi tanımanız gerekiyor mesela her güncellemeden sonra her oyunda bi 5dk drop giriyor senkronizasyon olduktan sonra droplar kalkıyor çoğu kişi bunları yaşayınca korkuyor ama amdnin düzeni böyle xd
Bendede AMD var şuanda tabi değiştirdim 4080 li sistem gelicek bana eski sistemim Rx550 4gb 16 GB ram i59400f ti bende kullanicisiyim fakat benimkiyle sizinki arasında dağlar kadar fark var ben size attığım sistemi kardeşime almak istiyorum oda tutturdu alalım diye o sistem nasil

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sistem iyi sorun yok fiyatları piyasaya göre yüksek değilse. Sadece Ram ve PSU daha iyi olabilir.

Sora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Gökhan
Gencerden mac alınacak şey patatestir. Bir süreçte ciddi mağduriyeti illa yaşatır. Adamların her sistemlerinde siteleri çöküyor, kargoda kasa kaybediyorlar, ürün geç ve değişik yolluyorlar.

sabanozsu

80+
Gencerden mac alınacak şey patatestir. Bir süreçte ciddi mağduriyeti illa yaşatır. Adamların her sistemlerinde siteleri çöküyor, kargoda kasa kaybediyorlar, ürün geç ve değişik yolluyorlar.
Tecrübeleriniz nelerdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
güvenilir bir arkadaşım almıştı sistem buradan

Sora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Gökhan
Tecrübeleriniz nelerdir
Kanka vallahi oradaki satış müdürüne kadar tanırım, yalovada üniversite okudum. Adamlar dediğim gibi kasa kaybetti kargoda daha ne olabilir ve müşteriyi de bekletiyorlardı. Ayrıca Donanım Arşivi ile ilk çıkardıkları sistemde stoklardan kaçırdılar, insanlara değişik ramler, değişik kasalar falan yolladılar. Belki tekli ürünlerde falan sorun yaşatmamıştır ama böyle toplu stok satışlarında da artık pes dedirten olayları ben bu adamlarla gördüm. O yüzdendir ki vallahi şu işten para kazansınlar istemiyorum, eğer yapamıyorlarsa araba satmaya devam etsinler.

Top Bottom