Neler Yeni

Gencer gaming hazır sistem alınır mı ? Güvenilir midir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Gencer gaming güvenilir mağazasına bizzat gittim kargo konusunda sıkıntılı biraz 1 aya yakın süre beklersin ama eninde sonunda kesin bir şekilde eline ulahoxam sipariş ettiyseniz kargolama süreci nasıl geçiyor kargonuz iyi hasarsız mi geldi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Banada gencer de aynısı oldu. 20K idi 21K oldu sepette 20K olarak aldım. Geldi.
Hocam ben 18k iken sepete ekledim fiyatı guncellediler 1k arttı yani 19k oldu ama bende 18k diyo sipariş etsem gelir dimi

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Ben alacağım sistemi tek tek parça olarak hesapladım 30k gibi geldi. Gencergaming.com dan 26k ya aldım.
Faturasinda ise parçaların fiyatları daha düşük yazıyor.

Siparişten sonra 11. Günde gelmişti galiba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Ben alacağım sistemi tek tek parça olarak hesapladım 30k gibi geldi. Gencergaming.com dan 26k ya aldım.
Faturasinda ise parçaların fiyatları daha düşük yazıyor.

Siparişten sonra 11. Günde gelmişti galiba.
Deneyiminizi yazarmisiniz ?

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
oradan aldigim sistemle yaziyorum, bana 1 haftada gelmisti

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Deneyiminizi yazarmisiniz ?

Müşteri hizmetleri vasat. Telefon ile ulaşabilmek çok zor.
Ama gelen sistemin parçaları sağlam gibiydi bir sıkıntı göremedim. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz ileride de.
Şikayetvar'da "Hazır sistemlerde iade söz konusu olmuyor" gibi bir cevap yazmışlar onu okuyunca çıldırmıştım.
İşlemciyi Tray olarak kutusuz gönderdiler haberin olsun. Diğer parçalar kutularıyla geliyor.
Siparişim 10 günde gelsin sıkıntı olmaz dersen sipariş verebilirsin. Hızlı teslimat varmış bir de +400 TL

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Hocam ben 18k iken sepete ekledim fiyatı guncellediler 1k arttı yani 19k oldu ama bende 18k diyo sipariş etsem gelir dimi
Gelir. Ya bukadar soracağına spriş et. Zaaten bi sıkıntı olursa ödeme kısmında iptal olur. Hani dene, denemekten bi zarar gelmez.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Tx
Gencer gaming ten hazır sistem alicam 19000 e kargo süresi çok diyolar 10-20 gün sürüyorsa sıkıntı yok beklerim son zamanlarda Gencer gaming ten sipariş yaptıysanız deneyiminizi yazar mısınız ? Güvenilir midir ? 2. El veya hasarlı ürün gibi gibi sıkıntıları var mıdır ?
Bana 13 günde geldi. Bu sorun değil. Geldiğinde anakartın 3 vidası kasanın içindeydi sallanıyordu. Herhangi bir hasar yoktu sonrasında temperli camın plastik contasının ikisi eksikti neyse bu da dert değil dedim. Ekrana görüntü gelmedi ramleri tak çıkar yap bios pili tak çıkar yap derken düzeldi bunu da hallettik eyvallah. Ryzen 5 5600 masaüstündeyken stok fanla 60 derecede Valorantta 95 derecedeydi. Müşteri hizmetleri ile yaklaşık 20 gün uğraştım bana bilgisayarcıya götür hatta 100 tl si de bizden sorunu öğren dediler. Gittim sorun işlemcinde bu sıcaklık değerleri normal değil teknik servis açıp bakmalı dedi. En son müdür aradı (Furkan Gençer) sen işlemcini gönder söz bu gün salı günü en geç cuma kargolarız dediler. 12 gün de öyle bekledim geldiğinde değişen hiç bir şey yoktu 100 tlyi de vermediler daha uğraşamadım kule tipi taktım idare ediyor işte. Valorantta 75 derecede oynuyorum. Bu kadar uzun yazdım çünkü sana denk gelmiştir ben yine de alayım deme diye. Müdürleri bile bu şekilde kandırdı beni. Kesinlikle ordan alma 2 3 bin koy başka yerden al derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Gelir. Ya bukadar soracağına spriş et. Zaaten bi sıkıntı olursa ödeme kısmında iptal olur. Hani dene, denemekten bi zarar gelmez.

Bana 13 günde geldi. Bu sorun değil. Geldiğinde anakartın 3 vidası kasanın içindeydi sallanıyordu. Herhangi bir hasar yoktu sonrasında temperli camın plastik contasının ikisi eksikti neyse bu da dert değil dedim. Ekrana görüntü gelmedi ramleri tak çıkar yap bios pili tak çıkar yap derken düzeldi bunu da hallettik eyvallah. Ryzen 5 5600 masaüstündeyken stok fanla 60 derecede Valorantta 95 derecedeydi. Müşteri hizmetleri ile yaklaşık 20 gün uğraştım bana bilgisayarcıya götür hatta 100 TL si de bizden sorunu öğren dediler. Gittim sorun işlemcinde bu sıcaklık değerleri normal değil teknik servis açıp bakmalı dedi. En son müdür aradı (Furkan Gençer) sen işlemcini gönder söz bu gün salı günü en geç cuma kargolarız dediler. 12 gün de öyle bekledim geldiğinde değişen hiç bir şey yoktu 100 tlyi de vermediler daha uğraşamadım kule tipi taktım idare ediyor işte. Valorantta 75 derecede oynuyorum. Bu kadar uzun yazdım çünkü sana denk gelmiştir ben yine de alayım deme diye. Müdürleri bile bu şekilde kandırdı beni. Kesinlikle ordan alma 2 3 bin koy başka yerden al derim.
Hocam r5 5600 çok ısınan bı işlemci ona kule tipi lazım zaten bende alcam

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Tx
Hocam r5 5600 çok ısınan bı işlemci ona kule tipi lazım zaten bende alcam
Neredeyse benle tamamen aynı sistemi kuzenim aldı işlemci ekran kartı ram aynı hep. Onda stok fanla Valorant 70 derecelerde bende 95 idi. Ben tecrübemi ve önerilerimi dile getirdim yine de almak isterseniz buyurun. İnşallah işiniz rast gider

lexo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
kargosundan çok şikayeti var sırf bu yüzden farklı bi yerden aldım sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Neredeyse benle tamamen aynı sistemi kuzenim aldı işlemci ekran kartı ram aynı hep. Onda stok fanla Valorant 70 derecelerde bende 95 idi. Ben tecrübemi ve önerilerimi dile getirdim yine de almak isterseniz buyurun. İnşallah işiniz rast gider
Eywallah saolun hocam zaten tecrübenize ve önerinize bişey demedim r5 5600 çok ısınan bı işlemci zaten biliyorsunuzdur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kargosundan çok şikayeti var sırf bu yüzden farklı bi yerden aldım sistemi
Hocam kargo 10-20 güne gelsin yeter ayrıca benim sistem tek bu sitede var

Top Bottom