Neler Yeni

Gençer Gaming ilk ve son alışverişim

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
09.12.2023 tarihinde 22.300tl ye sistem aldım. Bugünün tarihi ise 20.12.2023. siparişim hala hazırlanıyor olarak gözüküyor, sitelerindeki destek taleplerinde herhangi bir bilgi vermeden 7-15 iş gününde kargoya verileceğini ve, resmi tatillerin, hafta sonlarının iş gününden sayılmadığını söylüyorlar. Sipariş verilen gün 1. Gün olarak sayılmıyor. Bu da yetmezmiş gibi normalde olması gereken 1 günde kargolama için ekstra 500TL para istiyorlar. instagramdan ulaşılamıyor, mailden ulaşılamıyor, telefondan ulaşılamıyor, siteden ulaşılamıyor, diğer destek talebi yerinden ulaşılamıyor, facebooktan ulaşılamıyor. En ufacık bir muhattap yok. Sitedeki destek taleplerine günler sonra kopyala yapıştır metinlerle cevap veriliyor. Bu sistemi alırken bana asla 7gün++ kargo süresi belirtilmedi Bundan sonra isterse bedava olsun gencergamingteki ürünlere karşı önyargılıyım. Tek dileğim elime sağlam bir şekilde ulaşması. Bilgisayarı sadece oyun değil, şirket içinde kullanacağız, her geçen gün daha çok zarar ediyoruz muhasebe işlerinden. Şunuda atlatırsak ilk ve son alışverişim olacak.
dostum sana ulaşmak istiyorum steamde olur iletebilir misin özelden?

JSezar

80+ Silver
Hayır benim aldığım sistem 25k civarındaydı sınırlı stok ile 15kdan aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani aynı parçaları akakcede 25kya topluyordum diğer sitelerde 20k

Benzer sistemi başka siteden bul bi reis bakalım kaç TL
neyse,hayırlı olsun.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
Hayır benim aldığım sistem 25k civarındaydı sınırlı stok ile 15kdan aldım

Yani aynı parçaları akakcede 25kya topluyordum diğer sitelerde 20k

Benzer sistemi başka siteden bul bi reis bakalım kaç TL
Hocam zaten günlerdir uğraşıyorum bide bununla uğraşamam. rx6700xt b520m r5 5600 1tb m2 16 3600 ram. 22.325TL aynısı hatta daha iyisi 25k ya kadar bulunuyor. Siz sorunsuz aldınız diye herkes sorunsuz almıyor. Burada sitenin avukatlığını yapmanız saçma.

dostum sana ulaşmak istiyorum steamde olur iletebilir misin özelden?
Yazdım

ghost_81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Gül
09.12.2023 tarihinde 22.300tl ye sistem aldım. Bugünün tarihi ise 20.12.2023. siparişim hala hazırlanıyor olarak gözüküyor, sitelerindeki destek taleplerinde herhangi bir bilgi vermeden 7-15 iş gününde kargoya verileceğini ve, resmi tatillerin, hafta sonlarının iş gününden sayılmadığını söylüyorlar. Sipariş verilen gün 1. Gün olarak sayılmıyor. Bu da yetmezmiş gibi normalde olması gereken 1 günde kargolama için ekstra 500TL para istiyorlar. instagramdan ulaşılamıyor, mailden ulaşılamıyor, telefondan ulaşılamıyor, siteden ulaşılamıyor, diğer destek talebi yerinden ulaşılamıyor, facebooktan ulaşılamıyor. En ufacık bir muhattap yok. Sitedeki destek taleplerine günler sonra kopyala yapıştır metinlerle cevap veriliyor. Bu sistemi alırken bana asla 7gün++ kargo süresi belirtilmedi Bundan sonra isterse bedava olsun gencergamingteki ürünlere karşı önyargılıyım. Tek dileğim elime sağlam bir şekilde ulaşması. Bilgisayarı sadece oyun değil, şirket içinde kullanacağız, her geçen gün daha çok zarar ediyoruz muhasebe işlerinden. Şunuda atlatırsak ilk ve son alışverişim olacak.
17 Ağustos tarihinde bende sistem aldım aynı şekilde hiçbir yerden ulaşamıyodum 30 ağustos'da geldi sistem herhangi bir sıkıntısı yoktu umarım sizde de olmaz.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Dwayne Rolly
o firma öyle bizimde ilk ve son alışverişimiz olmadı sistem mavi ekran yedi windows kurulmadı aradık kimseye ulasamadık kendimiz çözdük

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
17 Ağustos tarihinde bende sistem aldım aynı şekilde hiçbir yerden ulaşamıyodum 30 ağustos'da geldi sistem herhangi bir sıkıntısı yoktu umarım sizde de olmaz.
o firma öyle bizimde ilk ve son alışverişimiz olmadı sistem mavi ekran yedi windows kurulmadı aradık kimseye ulasamadık kendimiz çözdük
Firma sahibiyle görüştüm az önce. Bugün veya yarın kargoya verileceğini belirtti. Eğerki bu konuyu okuyorsa kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Fakat çalışanların ya arttırılması yada önceden bu kargo süresinin belirtilmesi gerekiyor. Firma sahibi güler yüzlü çıktı. Eğerki kendilerini düzeltirlerse ve sorunsuz bir şekilde elime ulaşırsa bu önyargım kırılabilir.

Boen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
Geçenlerde incehsaptan pc aldım cuma akşamı sipariş verdim salı sabahı geldi bizi her ufak şeyde bilgilendirdiler SMS aracılığıyla

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Bu aralar son indirim kampanyası var. Yoğunluktandir mutlaka gelir eline merak etme

Top Bottom