Neler Yeni

Gençer Gaming ilk ve son alışverişim

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Yiğit Arık
09.12.2023 tarihinde 22.300tl ye sistem aldım. Bugünün tarihi ise 20.12.2023. siparişim hala hazırlanıyor olarak gözüküyor, sitelerindeki destek taleplerinde herhangi bir bilgi vermeden 7-15 iş gününde kargoya verileceğini ve, resmi tatillerin, hafta sonlarının iş gününden sayılmadığını söylüyorlar. Sipariş verilen gün 1. Gün olarak sayılmıyor. Bu da yetmezmiş gibi normalde olması gereken 1 günde kargolama için ekstra 500TL para istiyorlar. instagramdan ulaşılamıyor, mailden ulaşılamıyor, telefondan ulaşılamıyor, siteden ulaşılamıyor, diğer destek talebi yerinden ulaşılamıyor, facebooktan ulaşılamıyor. En ufacık bir muhattap yok. Sitedeki destek taleplerine günler sonra kopyala yapıştır metinlerle cevap veriliyor. Bu sistemi alırken bana asla 7gün++ kargo süresi belirtilmedi Bundan sonra isterse bedava olsun gencergamingteki ürünlere karşı önyargılıyım. Tek dileğim elime sağlam bir şekilde ulaşması. Bilgisayarı sadece oyun değil, şirket içinde kullanacağız, her geçen gün daha çok zarar ediyoruz muhasebe işlerinden. Şunuda atlatırsak ilk ve son alışverişim olacak.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
aldigin fiyat ustune bide kargo ucreti mi istiyor 500

tragedy

80+
Sırf bu yüzden belki %10 fazla veriyorum her şeye ama muhatap bulabileceğim firmadan satın alıyorum kafa rahat oluyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Emre
Discord
necromancerr
09.12.2023 tarihinde 22.300tl ye sistem aldım. Bugünün tarihi ise 20.12.2023. siparişim hala hazırlanıyor olarak gözüküyor, sitelerindeki destek taleplerinde herhangi bir bilgi vermeden 7-15 iş gününde kargoya verileceğini ve, resmi tatillerin, hafta sonlarının iş gününden sayılmadığını söylüyorlar. Sipariş verilen gün 1. Gün olarak sayılmıyor. Bu da yetmezmiş gibi normalde olması gereken 1 günde kargolama için ekstra 500TL para istiyorlar. instagramdan ulaşılamıyor, mailden ulaşılamıyor, telefondan ulaşılamıyor, siteden ulaşılamıyor, diğer destek talebi yerinden ulaşılamıyor, facebooktan ulaşılamıyor. En ufacık bir muhattap yok. Sitedeki destek taleplerine günler sonra kopyala yapıştır metinlerle cevap veriliyor. Bu sistemi alırken bana asla 7gün++ kargo süresi belirtilmedi Bundan sonra isterse bedava olsun gencergamingteki ürünlere karşı önyargılıyım. Tek dileğim elime sağlam bir şekilde ulaşması. Bilgisayarı sadece oyun değil, şirket içinde kullanacağız, her geçen gün daha çok zarar ediyoruz muhasebe işlerinden. Şunuda atlatırsak ilk ve son alışverişim olacak.
Hocam aynı sorunu vatanda yaşadım ürünümü servise yolladım sitesinde serviste gibi bir yazı vardı ancak ürün o sırada elime ulaşmıştı genelde o sayfayı güncellemiyorlar maalesef

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
rüzgar karaytuğ
Sırf bu yüzden belki %10 fazla veriyorum her şeye ama muhatap bulabileceğim firmadan satın alıyorum kafa rahat oluyor.
valla ben daha yeni aldim gencerden hazirlaniyor korktum simdi .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
Ben ekstra para vermiştim 1 günde gelmesi için gönderdiklerinde ssd bozuk çıktı(mavi ekran verip verip duruyordu yüke binince, HD tune testi yapınca anladım) ama şuanlık müşteri hizmetleri ile bir sorunum yok talep oluşturduğumda iletişime geçmişlerdi hemen, bı arıza çıkarsa söylerim

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Yiğit Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bundan sonra bende öyle yapacağım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

aldigin fiyat ustune bide kargo ucreti mi istiyor 500
Normalde alman gereken hizmet için 500tl istiyorlar yoksa 2 haftadan uzun bir süre bekleyeceksin diyorlar kısaca anlatmak gerekirse.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
Gencerde 20k lık kasa diğer sitelerde 25k 5k fazla vereceksen ver bekleme ben 12 gün bekledim kendi sistemim için çok memnunum fazladan fan coklayici bile yollamislardi

JSezar

80+ Silver
Gencerde 20k lık kasa diğer sitelerde 25k 5k fazla vereceksen ver bekleme ben 12 gün bekledim kendi sistemim için çok memnunum fazladan fan coklayici bile yollamislardi
O kasadan çıkıyor olabilir:)

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Yiğit Arık
Yok hocam, benzer sistemler aralarında max 500-600tl oynuyordu benim modladığım şekilde. Keşke 500 değil 2-3k falza verip daha iyisini başka yerden alsaydım

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
O kasadan çıkıyor olabilir:)
Hayır benim aldığım sistem 25k civarındaydı sınırlı stok ile 15kdan aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani aynı parçaları akakcede 25kya topluyordum diğer sitelerde 20k
Yok hocam, benzer sistemler aralarında max 500-600tl oynuyordu benim modladığım şekilde. Keşke 500 değil 2-3k falza verip daha iyisini başka yerden alsaydım
Benzer sistemi başka siteden bul bi reis bakalım kaç TL

Top Bottom