Neler Yeni

Yardım GENCER GAMİNG KARGO NE KADAR SÜRER

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
emre b
2 hafta kardesim en fazla bende ordan aldim

Bünyamina

80+ Platinum
Stoklarında olan ürünleri satmıyorlar mı ? Sipariş gelince hemen montajlayıp 1-2 gün içerisinde kargoya vermeleri gerekir ama depoda az kişi çalışırsa haftalarda sürebilir. 1-2 haftaya elinde ulaşır diye tahmin ediyorum.

newaziz

80+
Stoklarında olan ürünleri satmıyorlar mı ? Sipariş gelince hemen montajlayıp 1-2 gün içerisinde kargoya vermeleri gerekir ama depoda az kişi çalışırsa haftalarda sürebilir. 1-2 haftaya elinde ulaşır diye tahmin ediyorum.
Vatan bilgisayar *Sistem montaji yapılmasın* dediğim halde halen göndermedi. 6 gün oldu daha yeni kargoya teslim edilecek yazıyor.

Bünyamina

80+ Platinum
Vatan bilgisayar *Sistem montaji yapılmasın* dediğim halde halen göndermedi. 6 gün oldu daha yeni kargoya teslim edilecek yazıyor.
Dediğim gibi sipariş sayısı çok gelmiş olabilir ama hazırlıklı değiller ya da çok fazla umursamıyorlardır bu süreci.

newaziz

80+
Dediğim gibi sipariş sayısı çok gelmiş olabilir ama hazırlıklı değiller ya da çok fazla umursamıyorlardır bu süreci.
Müşteri temsilcisi ile konuştum stok temin ediyorlarmışmış. Hazır sistemleri Ankaradan gönderim yapıyprlarmış. Biraz araştırınca baya bir kişi şikayette bulunmuş, 1 ay sonra teslim alanlar dahi var. Dediğin gibi umursamıyorlardır.

Top Bottom