Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming Mağduriyeti

Kypertr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit
Merhaba 1 yıl once gencer gamingden almis oldugum sistemde yasadigim magdurluklari anlatacagim

1-Sistem Elime Ulasmasi 2 Ayi Bulmustu Neyse Dedik Sistem Elimize Ulasti Ve Sistemde Ssd Test Yaparken Rardan Yuksek Gblik Dosyalar Cikarirken Guncelleme Yaparken Oyun Oynarken Arkada Bi İslem Yaparken Mavi Ekran Sorunlari Oldugunu Fark Ettim

2-Bunun Uzerine Ram Ve Ssdleri Garantiye Yolladim Sorun Yok Diye Geri Dondu Aradan 6 8 Ay Gibi Bi Sure Gecti Bilgisayari Fazla Kullanmadigim İcin Problem Etmedim Ve Tekrar Kullanmaya Basladigimda Sorun Devam Ediyordu Bunun Uzerine

3-Sistemi 1 Ay Once Komple Garantiye Yolladim Ve Ardindan Beklemeye Basladim Garanti Suresinde Dogru Duzgun Bilgilendirme Alamadim Belki Alsaydim Birlikte Cozebilirdik Ama İste Neyse 2 Gun Once Sistem Elime Ulasti Kurmak Bugune Nasip Oldu

4-Kutuyu Actim İlk Şokumu Garantiye Yollarken Koymus Oldugum Hdmi Ve Guc Kalbosu Olmayinca Yasadim Gittim Guc Kablosu Falan Aldim Geldim Ekran Kartini Takarken Bir Sey Fark Ettim Gigabyte b550m ds3h Ana Kartina Sahibim Ssdyi Ekran Kartinin Altina Takmislar Dedim Neyse Kurdum Actim Windows Yuklu Geldi Falan

5-SSD Test Yaptim ssd hizi 1700 1800 arasi oldugunu fark ettim mavi ekranda yemedim normalde ssdim xpg s70 blade 7000 lik ssdi sonra soktum ekran kartini ssdyi cikarip ust slota taktim sistemi actim
6-SSD Test Tekrardan baslattim 1. Ve 2. Okumalar tam gecti 3.okumada mavi ekran yedim ve bekledim tekrar acilirken ssdyi sifirlamis yine ayni problem yine ayni sorun ama soruna cozum var mi yok asagidada videolu anlatim

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardimci olun lutfen kafayi bozuyorum

Kypertr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardimci oluyolar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç