Neler Yeni

Gencer gaming sistem alicam sipariş notuna ne yazayım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Gencer gaming ten sistem alicam sipariş notu kısmına ne yazayım ?

mhany

80+
''Okudum anladım onaylıyorum'' yazabilirsin
Şaka bir yana sipariş vermeden önce biraz araştırmanı tavsiye ederim. 11. İş gününde arayıp kasamın kargoyla gelirken parçalandığını söylediler...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu dememin sebebi milleti enayi yerine koyuyorlar o yüzden yanlış anlama

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
''Okudum anladım onaylıyorum'' yazabilirsin
Şaka bir yana sipariş vermeden önce biraz araştırmanı tavsiye ederim. 11. İş gününde arayıp kasamın kargoyla gelirken parçalandığını söylediler...

Bunu dememin sebebi milleti enayi yerine koyuyorlar o yüzden yanlış anlama
ee sonra ne oldu hocam verdiler mi paranizi ya da yeni kasanizi verdilermi

mhany

80+
ee sonra ne oldu hocam verdiler mi paranizi ya da yeni kasanizi verdilermi
Ben direkt burada paylaştığım konudan bir kısmı kopyalayıp paylaşayım.

Bugün tekrar mesaj attım durumu izah ettim ve bizzat arayarak geri dönüş yaptılar. Ne deseler beğenirsiniz 😅 bugün 11. İş günü ve arayan beyefendinin bana dediği şu '' efendim sizin vermiş olduğunuz savagis kasa kargoyla bize gelirken paramparça olmuş,son stoğu size vermiştik onun yerine size ravadin kasayı verebilir üstüne 600 TL ücret iadesi yapabiliriz'' dendi 😅 evet evet 11. İş gününde dendi bu. Bende daha fazla sorun çıkarmamak adına üstüne gamepower air turbine 3x120cm fan set takıp göndermelerini rica ettim. Benden 180 TL fark istediler,telefonu kapatmadan ücreti gönderdim dekontu attım. Bugün kargoya verileceğini söylediler. Konuşacak söyleyecek çok şey vardı ama inanın uğraşmak istemedim benim için kötü bir tecrübe oldu. Belki sipariş vermek isteyen arkadaşlarım olursa diye yazmak istedim. Takdir sizlerin...

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Ben direkt burada paylaştığım konuyu kopyalayıp atayım.

Bugün tekrar mesaj attım durumu izah ettim ve bizzat arayarak geri dönüş yaptılar. Ne deseler beğenirsiniz 😅 bugün 11. İş günü ve arayan beyefendinin bana dediği şu '' efendim sizin vermiş olduğunuz savagis kasa kargoyla bize gelirken paramparça olmuş,son stoğu size vermiştik onun yerine size ravadin kasayı verebilir üstüne 600 TL ücret iadesi yapabiliriz'' dendi 😅 evet evet 11. İş gününde dendi bu. Bende daha fazla sorun çıkarmamak adına üstüne gamepower air turbine 3x120cm fan set takıp göndermelerini rica ettim. Benden 180 TL fark istediler,telefonu kapatmadan ücreti gönderdim dekontu attım. Bugün kargoya verileceğini söylediler. Konuşacak söyleyecek çok şey vardı ama inanın uğraşmak istemedim benim için kötü bir tecrübe oldu. Belki sipariş vermek isteyen arkadaşlarım olursa diye yazmak istedim. Takdir sizlerin...
Hocam ilk defa sipariş vericem ve istediğim tek sistem burada var o yüzden buradan Alaçam şans işi valla sonuçta size geri dönüş sağlamışlar umarım tekrar bir sorununuz olmaz benimde olmaz inşallah

itzzereh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
Hocam ilk defa sipariş vericem ve istediğim tek sistem burada var o yüzden buradan Alaçam şans işi valla sonuçta size geri dönüş sağlamışlar umarım tekrar bir sorununuz olmaz benimde olmaz inşallah
Kargo süreçleri gerçekten sıkıntılı ama güvenilir bir mağaza bende geçen gitmiştim baya ilgilendiler

mhany

80+
Elbette karar sizin umarım benzer sorunlar yaşamazsınız. Sistem henüz elime ulaşmadı bugün kargoya verildi ve ben şu an sistem gelince ne gibi sorunlar yaşayacağım acaba diye düşünüyorum 😅 sağlam mı çalışacak mı vb vb ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Elbette karar sizin umarım benzer sorunlar yaşamazsınız. Sistem henüz elime ulaşmadı bugün kargoya verildi ve ben şu an sistem gelince ne gibi sorunlar yaşayacağım acaba diye düşünüyorum 😅 sağlam mı çalışacak mı vb vb ...
Umarım yaşamam hadi bakalım hocam inşallah sende yasamazsin

Kargo süreçleri gerçekten sıkıntılı ama güvenilir bir mağaza bende geçen gitmiştim baya ilgilendiler
Geç gelmesi önemli deil 10-20 güne gelsin yeter ve titiz ve sorunsuz gelir inşallah

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Alacağınız sistem çok iyi bir fiyatta veya kampanyada değilse başka yerlere bakın derim. Hazırlama süreci çok uzun sürdü benim de 10-11 günde teslim ettiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Alacağınız sistem çok iyi bir fiyatta veya kampanyada değilse başka yerlere bakın derim. Hazırlama süreci çok uzun sürdü benim de 10-11 günde teslim ettiler
Hocam deneyiminiz nasıl oldu kasa geldiğinde kırık ve çatlak falan varmiydi herhangi bir sorun varmiydi

Hocam kargonuz geldimi ? Geldiyse nasıl sıkıntı varmi

mhany

80+
Hocam deneyiminiz nasıl oldu kasa geldiğinde kırık ve çatlak falan varmiydi herhangi bir sorun varmiydi

Hocam kargonuz geldimi ? Geldiyse nasıl sıkıntı varmi
Dün kargoya verildi dendi ama bana kod falan düşmedi. Bende bu sabah saat 10 gibi aras kargoyu aradım,onlarda bana '' size ait kargolama gözükmemektedir '' dediler.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Dün kargoya verildi dendi ama bana kod falan düşmedi. Bende bu sabah saat 10 gibi aras kargoyu aradım,onlarda bana '' size ait kargolama gözükmemektedir '' dediler 🤣 anladım ki kargoya bugün verilecek ama sisteme dün kargolandı diye girdiler. Yine enayi yerine koyuyorlar. Yine insanlığımı koruyarak şu şekilde mesaj yazdım ''
Efendim iyi günler kolay gelsin. Dün siparişiniz kargoya verildi demiştiniz fakat bana herhangi bi takip kodu gelmedi. Az önce aras kargo ile görüştüm '' sizin adınıza herhangi bir kargolama görünmemektedir'' dedi. Anladığım kadarıyla kargoya bugün verilecek. Ben yarın şehir dışına tatile çıkacağım ne zaman döneceğim belli değil yarına kadar teslim almam mümkün görünmüyor. Sizden ricam siparişin iptalini gerçekleştirmeniz. İptal etmek istiyorum bugün kargoya verilmesin lütfen. Tekrar teşekkürler hayırlı günler.'' Tabii umurlarında olmadı ve 1 saat önce kargoladılar. 1 saat önce telefonuma aras kargodan bildirim geldi. Eğer ben tatile çıkmadan gelirse ne âlâ teslim alırım ama gelmezse yapacak bir şey yok geri iade oluşturulur 😅 anlayacağınız sizin ne istediğiniz ne söylediğinizin önemi yok, kendi canları ne isterse onu yapıyorlar.
Hocam inşallah siparişiniz siz tatile gitmeden önce gelir bence iade işine hiç girmeyin uğraştırır tatile 1-2 gün geç gidin(eğer önemliyse bişey diyemem) size kalmış.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar
Alacağın sistemi at yardımcı olurlar

Top Bottom