Neler Yeni

GENÇER GAMING SİSTEMİ TESLİM ALAN VAR MI

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Eren
donanım arşivi sistemi test edilmiş bir şekilde elinde olan varmı
saat 20 01 de sipariş verdim. 1901 de sipariş veren bir arkadaşa gitmiş hazır bir şekilde

bwNN

80+ Silver
Alanlar var ama şuan hepsi pc ile ilgileniyorlarsir testler , falsn filan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konu hakkinda kesin bilgim yok ama yarin kargolanir gibi cunku bende 8 de siparis vermiştim bugün kargolanmis.

zyixexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Furkan

Bu konu hakkinda kesin bilgim yok ama yarin kargolanir gibi cunku bende 8 de siparis vermiştim bugün kargolanmis.
hocam deprem yüzünden kargonuz geç gelebilir

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bende 20.01 de verdim yarın kargo olur o zaman

bwNN

80+ Silver
hocam deprem yüzünden kargonuz geç gelebilir
Yurtiçi kargo tahmini teslim pazartesi diyor. Sma deprem dolayisiyla bazi yerlere dagitim yapmayan kargoda var mesela kolaygelsin gibi. Yurt ici teslim eder insallah

bende 20.01 de verdim yarın kargo olur o zaman
İnşallah hocam. Asil onemli olan pc nin arisasiz , saglam , sorunsuz gelmesi bakslim inşallah hepimizinki sorunsuz gelir

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Eren
Yurtiçi kargo tahmini teslim pazartesi diyor. Sma deprem dolayisiyla bazi yerlere dagitim yapmayan kargoda var mesela kolaygelsin gibi. Yurt ici teslim eder insallah

İnşallah hocam. Asil onemli olan pc nin arisasiz , saglam , sorunsuz gelmesi bakslim inşallah hepimizinki sorunsuz gelir
inşallah sorun cıkmaz hevesim kursagımda kalır yksa

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
donanım arşivi sistemi test edilmiş bir şekilde elinde olan varmı
saat 20 01 de sipariş verdim. 1901 de sipariş veren bir arkadaşa gitmiş hazır bir şekilde
Hocam bende 20.04 de siparş verdim bugun konuştum 10 15 gün bekliceksek demonto gönderin felan filan 2 saat önce kargolanmış inş kurup göndermişlerdir yoksa sıkıntı

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Eren
Hocam bende 20.04 de siparş verdim bugun konuştum 10 15 gün bekliceksek demonto gönderin felan filan 2 saat önce kargolanmış inş kurup göndermişlerdir yoksa sıkıntı
demonte gonderır hocam

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Saçma sapan sistemleri var. Sipariş vereli 5 iş günü oldu. Hâlâ hazırlanıyor aşamasında. Bir de demonte gönderim olarak işaretlemiştim. Dün iletişimden destek talebi oluşturdum, talebe sipariş numarasını felanda girdim. 12 saat sonra hazır sistemler 7-10 iş gününde gönderilir. Dilerseniz demonte gönderebiliriz dediler. bende mailden cevap verdim zaten demonteli sipariş verdim diye ama dönüş olmadı. Şimdide baktım hala hazırlanıyor aşamasında.

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Eren
Saçma sapan sistemleri var. Sipariş vereli 5 iş günü oldu. Hâlâ hazırlanıyor aşamasında. Bir de demonte gönderim olarak işaretlemiştim. Dün iletişimden destek talebi oluşturdum, talebe sipariş numarasını felanda girdim. 12 saat sonra hazır sistemler 7-10 iş gününde gönderilir. Dilerseniz demonte gönderebiliriz dediler. bende mailden cevap verdim zaten demonteli sipariş verdim diye ama dönüş olmadı. Şimdide baktım hala hazırlanıyor aşamasında.
ara dostum bugun demonte istiyorum de cikarirlar

ilkersu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlker Önder Bayıcı
Ürün az önce elime ulaştı. Ekran kartını montajladım. Windows usb sini hazırlıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,028
Üyeler
155,671
Son üye
saofra
Top Bottom