Neler Yeni

Gencer Gaming Üçkağıtçılığı :)

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Salih ÇARDAK
Umarım bu durumu düzeltirsiniz. Çok büyük bir eksi benim gözümde. Alışveriş aşamasında tesadüfen gördüm bu konuyu ve şu an vazgeçtim. İptal edip bir de muhasebeye bilgi mi vereceğim? Hadi böyle bir sisteminiz yok en azından iptalleri muhasebeye bildiren bir kişi bulamadınız mı :)
Muhasebeye ulaşmak mümkün değil, iptal için aradım, sonrasında ulaşamayınca niyeti anladım. Değmeyeceğini düşünüp saldım peşini.🤓
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sözünüz yaklaşık 5 10 müşteri kaybettirdi ben dahil
Konu ölüydü, kendisi hortlattı. Sorsan bin pişman şimdi.😅

Genel olarak iadeler 7-10 iş günü içinde olmaktadır. Otomatik iade entegre sistemimiz bulunmamaktadır.

Dilerseniz para iadesi ve mouse gönderelim :)
Otomatik iptal entegrasyonu olmadığı için müşterilerimiz kendi iptal seçeneğinden iptal ettiği zaman muhasebeye bilgi vermek durumundadır. Aksi taktirde hesabınıza para geçmemektedir. Bilgi verildiğinde 7-10 iş günü içinde tarafınıza iletilir.
Muhasebe muhasebe diyorsun ya arama geçmişini de şuraya ekliyorum, bak bakalım kaç kez ulaşmaya çalışıp ulaşılamamış😅

Ekler

• Screenshot_2023-05-10-20-06-43-626_com.android.contacts.jpg
    Screenshot_2023-05-10-20-06-43-626_com.android.contacts.jpg
    194.3 KB · Hit: 113
Son düzenleme:

ExploiT

80+ Bronze
Otomatik iptal entegrasyonu olmadığı için müşterilerimiz kendi iptal seçeneğinden iptal ettiği zaman muhasebeye bilgi vermek durumundadır. Aksi taktirde hesabınıza para geçmemektedir. Bilgi verildiğinde 7-10 iş günü içinde tarafınıza iletilir.
Otomatik iptal entegrasyonu olmaması müşterinin suçu mu ? Ne demek arayıp bilgi vermek durumundadır ? Müşterinin yazılı veya sözlü olarak iptal etmek istiyorum demesi yeterli. Birde parasının peşinden koşmak zorunda değil siz takip edip edeceksiniz siz iade edeceksiniz. Ne yani alıcı fark etmese o para ne olacak ? Kim bilir ne zaman farkına varacaksınız ? Veya muhasebeciniz fark etmeyecek bile çünkü tutarda küçük. Zaten iptal ve iade koşullarında bile 14 gün içinde iade edilmesinin gerektiğini kendiniz yazmışsınız. Anlaşılan bakkal tarzı bir işleyiş söz konusu. Bu bile hizmet kalitenizi belirleyen bir durum bu sebeple benim gözümde eksi yazdı..

1683786414197.png

Otomatik iptal entegrasyonu olmaması müşterinin suçu mu ? Ne demek arayıp bilgi vermek durumundadır ? Müşterinin yazılı veya sözlü olarak iptal etmek istiyorum demesi yeterli. Birde parasının peşinden koşmak zorunda değil siz takip edip edeceksiniz siz iade edeceksiniz. Ne yani alıcı fark etmese o para ne olacak ? Kim bilir ne zaman farkına varacaksınız ? Veya muhasebeciniz fark etmeyecek bile çünkü tutarda küçük. Zaten iptal ve iade koşullarında bile 14 gün içinde iade edilmesinin gerektiğini kendiniz yazmışsınız. Anlaşılan bakkal tarzı bir işleyiş söz konusu. Bu bile hizmet kalitenizi belirleyen bir durum bu sebeple benim gözümde eksi yazdı..

1683786414197.png
Hatta yanlış kısımı atmışım bu kısım olması gerekiyor. 10 gün olarak belirtilmiş..

1683786963823.png

Son düzenleme:

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
oradan hazır sistem alacaktım şimdi beni bir ikileme soktun ya eksik veya bozuk gelirse para iademi alamıyacakmıyım ?
İtopya alabilirsin ben ordan aldım çok iyi hizmetleri var

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Vallahi ilk defa duydum. Ben siparişi iptal edeceğim, iptal ettikten sonra da firmanın muhasebesini arayıp söyleyeceğim paramı verin diye. Şu cümleyi kurarken kahkaha attım :D.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Bu durum müşterileriniz için büyük bir eksiklik değil mi? (entegrasyonu sağlayacak yeterli teknolojiye sahip olduğunuzu düşünüyorum)
Bu sözünüz yaklaşık 5 10 müşteri kaybettirdi ben dahil
Umarım bu durumu düzeltirsiniz. Çok büyük bir eksi benim gözümde. Alışveriş aşamasında tesadüfen gördüm bu konuyu ve şu an vazgeçtim. İptal edip bir de muhasebeye bilgi mi vereceğim? Hadi böyle bir sisteminiz yok en azından iptalleri muhasebeye bildiren bir kişi bulamadınız mı :)

Entegrasyon hatasından kaynaklı böyle bir durum yaşanıyor, yazılımcılarımız bu durumu düzeltmeye çalışıyorlar. Hazır sistemlerde böyle bir problem bulunmamaktadır. Hazır sistemlerin iadesi direkt yapılmaktadır. Tekli siparişlerde kendiniz iptal ettiğinizde maalesef entegrasyon sorunu çözülmediğinden bu süreç şimdilik böyle işlemektedir.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Salih ÇARDAK

Alıntıyı görüntüle

Hatta yanlış kısımı atmışım bu kısım olması gerekiyor. 10 gün olarak belirtilmiş..

Alıntıyı görüntüle
Dikkat edersen kesinlikle mağdur olanın mesajlarına yazmıyor. Muhasebeye asla ulaşılamıyor dedim yukarıda ekran görüntüsü ile bunu kanıtladım, verecek cevabı olmadığı için papağan misali entegre mentegre falan diyor😅

memet3302

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
BravehearTr
Instagram
https://www.instagram.com/ali.donmeez/
Steam
415584974
Discord
Ali/BravehearTr#2201
bende soğutucu aldım aldıktan sonra şikayet eden insanlar önüme çıkmaya başladı gencer yok şöyle yok böyle telefonlara bakılmıyor harbidende 15 dakıka bekledim bakmadılar bende korku saldı 7500 tlık ürün aldım neyseki kargoya verdiler aynı gün rahatladım ::)

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Salih ÇARDAK
Vallahi ilk defa duydum. Ben siparişi iptal edeceğim, iptal ettikten sonra da firmanın muhasebesini arayıp söyleyeceğim paramı verin diye. Şu cümleyi kurarken kahkaha attım :D.
İptal sonrası muhasebeyi arasan dahi açmayacak ve paranın üzerine yatacaklar.🤓 İki ileri bi geri üç beş iki taktik maktik işleri 😅

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Genel olarak iadeler 7-10 iş günü içinde olmaktadır. Otomatik iade entegre sistemimiz bulunmamaktadır.

Dilerseniz para iadesi ve mouse gönderelim :)
Kapak sesi buraya geldi o.O2

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Muhasebe diye dümenden ulaşılamayan bir no koymuşsun oraya, bak bakalım şikayet var'a kaç vatandaş ulaşmadığı için şikayette bulunmuş. Burada niyet belli... Mouse ve para iadesi yapalım diyerek daha komik duruma düşüyorsun😅 Mouse senin olsun o 100 liraya da 2 çorba içersin. 😅
siyah-kapak-bira-sisesi-750x750.webp

GirayHan

80+ Gold
100 lira için 1000 müşteri kaybetmek. ahahahah

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
İptal sonrası muhasebeyi arasan dahi açmayacak ve paranın üzerine yatacaklar.🤓 İki ileri bi geri üç beş iki taktik maktik işleri 😅
Aramak zorunda asla değiliz. Madem böyle bir sistemleri yok ya da bozulmuş hiç fark etmez, bunu takip edecek biri olmak zorunda zaten. Aradığında bile cevap alamıyorsun orası ayrı bir olay.. Cidden komik ama neyse umarım düzelirler bu kadar müşteri kaybından sonra...

Sistemde sorun olabilir, bu çok doğaldır. Bu sorunu müşteriye bu denli yansıtmak.. İşte bu doğal değildir. İptal işlemlerini takip edip böyle bir sorunun varlığını müşteriye yansıtmamalısın. Gerekirse bunun için ayrı eleman işe alırsın ki bu bir e-ticaret sitesinin ön planda çözmesi gereken bir sorundur. Şahsi fikrimdir.

Top Bottom