Neler Yeni

Gencer Gaming'den Bilgisayar Alırken Dikkat Edin

Allmuted

80+ Bronze
Hocam öncelikle mesaj atıp, düzgün bir fatura için sert bir baskı yapın öyle bi fatura yok her parçanın garantisini o firma sağlayamaz ki sağlamıyor gördüğüm kadarıyla en azından sorunun nerden kaynaklı olduğunu anlarsanız üretici firmaya garantiye yollarsınız.
Ve bilgisayarın elektrik aldığına eminmisiniz?

cruwiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Cruwiel
Ekran kartı yerinden oynamış olabilir mi hocam belki ondan görüntü yoktur
Yok dostum herşeyi denedim. Ekran kartını belki 20-30 kere çıkarıp takmışımdır bios pilini çıkarmak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam öncelikle mesaj atıp, düzgün bir fatura için sert bir baskı yapın öyle bi fatura yok her parçanın garantisini o firma sağlayamaz ki sağlamıyor gördüğüm kadarıyla en azından sorunun nerden kaynaklı olduğunu anlarsanız üretici firmaya garantiye yollarsınız.
Ve bilgisayarın elektrik aldığına eminmisiniz?
Evet bilgisayar çalışıyor fanlar vs. Sadece görüntü yok

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ
benim bildiğim hazır sistemlerde tek tek ürünler listelenmiş şekilde yazar kendim hazır sistem almadım ama alan kişilerden görmüştüm bir kaç kere oradan biliyorum bu garip geldi garanti konusunda ne diyorlar böyle bir sorun var ben bir şey yapmadım driver kurdum böyle oldu diye desen
Evet oyle

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Böyle bir fatura olamaz bu 1 garanti işleminde firma çok büyük sıkıntı çıkartır sana düzgün bir e fatura iste adamlar sahte fatura duzenler gibi size fatura atmış böyle bir resmiyet yok gerekirse thh ye başvur hakkini ara kanka

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yok dostum herşeyi denedim. Ekran kartını belki 20-30 kere çıkarıp takmışımdır bios pilini çıkarmak için

Görüntü kablosunu ekran kartına taktığınıza emin misiniz ?

akinuzgul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Akın

Elinizde başka monitör varsa sistemi bir de o monitörde deneyin hocam. Sadece görüntü yoksa eğer sıkınyı monitör'de olabilir

cruwiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Cruwiel
Görüntü kablosunu ekran kartına taktığınıza emin misiniz ?
Evet. Ekran kartını başka bir pcye taktık görüntü geldi. Anakartla ilgili bir problem var gibi görünüyor şuanlık

Tsubaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Baran
Geçmiş olsun. Böyle sorunlar çoğalmaya başladı. 1 Ekim'den sonra Allah yardımcımız olsun.

Gaming gen tr de berbat bir site aklınızda bulunsun sakın almayın.

Hofpsmi

80+
Evet. Ekran kartını başka bir pcye taktık görüntü geldi. Anakartla ilgili bir problem var gibi görünüyor şuanlı

Bendede ilk böyle olmuştu fanlar çalışiyo ekran gelmiyo sonra ekran kartını tam takdim açıldı kontrol et bi

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Evet. Ekran kartını başka bir pcye taktık görüntü geldi. Anakartla ilgili bir problem var gibi görünüyor şuanlık
Monitörde sıkıntı olabilir aynı sistemi farklı monitöre takın,ramlerin birini çıkartın tek tek deneyin.Birde ekrana görüntü gelmiyorken klavye mouse ışığı falan geliyor mu ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,672
Üyeler
142,006
Son üye
Mr.Poke
Top Bottom