Neler Yeni

Gencergaming kargo sorunu

En İyi Cevap
3
Hazır sistemlerde maalesef bu durum var, en sağlıklısı arayıp bilgi alman.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Volkan
Genelde 9 sonra başlar müşteri hizmetleri şimdi ara ulaşırsın muhtemelen

En İyi Cevap
3

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Tx
Gencergaming sitesinden hazır sistem aldım 7 iş günü oldu fakat hala kargoya verilmedi @GENCERGAMİNG
Ben 12 13 gün bekledim ancak geldi geldiğinde de anakart vidalarının sadece iki tanesi takılıydı resmen sallanıyordu. Gençer gamingle sorunların daha şimdiden başladı inşallah sistemde sıkıntı olmaz. Eğer olursa geçmiş olsun sana. Ben işlemciyi adamlara geldiği gibi göndermek istedim 3 hafta boyunca uğraştırdılar, neyse gönderdim MÜDÜRÜ 2 3 gün sonra söz geri gönderirim dedi bana 2 hafta sonra gönderdiler. Keşke 3 bin tl daha pahalı alaydım da ince hesaptan alaydım dedirttiler. Kasanın temperli camında 2 tane plastik conta eksik gönderin dedim tamam göndeririz dediler hala beklemedeyim. Tekniseyene götür incelesin dediler 100 tl si bizden dediler hala göndermediler. Hayatımda tanıdığım en rezil firma. İnşallah inşallah sisteminde hiç sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ozan Ateşoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 12 13 gün bekledim ancak geldi geldiğinde de anakart vidalarının sadece iki tanesi takılıydı resmen sallanıyordu. Gençer gamingle sorunların daha şimdiden başladı inşallah sistemde sıkıntı olmaz. Eğer olursa geçmiş olsun sana. Ben işlemciyi adamlara geldiği gibi göndermek istedim 3 hafta boyunca uğraştırdılar, neyse gönderdim MÜDÜRÜ 2 3 gün sonra söz geri gönderirim dedi bana 2 hafta sonra gönderdiler. Keşke 3 bin TL daha pahalı alaydım da ince hesaptan alaydım dedirttiler. Kasanın temperli camında 2 tane plastik conta eksik gönderin dedim tamam göndeririz dediler hala beklemedeyim. Tekniseyene götür incelesin dediler 100 TL si bizden dediler hala göndermediler. Hayatımda tanıdığım en rezil firma. İnşallah inşallah sisteminde hiç sorun olmaz.
gelsin de bi diğer sorunlar illa çözülür umarım haftaya falan gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ozan Ateşoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Thadox kanka sen 12-13 iş günü olarak mı bekledin normal mi yani haftasonları dahil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,948
Üyeler
149,647
Son üye
ElsaliOX
Top Bottom