Neler Yeni

GencerGaming sitesinden sistem alınır mı?

qParadox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yasin Birgin
Bugün GencerGaming sitesinden sistem almayı düşünüyorum ailemi ikna ettim ama siteye güvenmiyorlar sizce almalımıyız? pişman olmak istemiyorum.

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tsunade m
Bugün GencerGaming sitesinden sistem almayı düşünüyorum ailemi ikna ettim ama siteye güvenmiyorlar sizce almalımıyız? pişman olmak istemiyorum.
Alınır gencergaming güvenilir Eğer ailen güvenmiyorsa mağazalırından gidip alabilirsiniz

qParadox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yasin Birgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
up up

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mert Camran
Güvenmiyolarsa mağazısına gidip alabilirsiniz hocam ama güvenilir bir site.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mert Camran

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Özcan Karakaya
hazırlanma süreci çok yavaş sipariş verseniz ortalama 15 günde gelir bizim arkadaşa itopyadan aldık 1 hafta geçmeden sıkıntısız geldi

KATAM1RAA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Saygılı
Bence alma.Bu sitede en az 5 kere pişmanlık adı altında konular açıldı.
Valla bugün instagram yorumlarına baktım herkes kargo probleminden yakınmış şahsen ilk defa bu fiyatlarda bir internet ödemesi yapacağım 20 gün gelmedi vs gibi yorumlar gördüm e zaten babamı zor ikna ettim 20 gün stres vs yaşamak istemiyorum şuan bu siteyi düşünmüyorum umarım yeni F/P sistem gaming gen vs. gibi sitelerden çıkar teşekkürler hocalar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,677
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama
Top Bottom