Neler Yeni

Gençler 1000 TL bütçem var Sistem önerisi lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Enes Sayar
Bin tl bütçem var gönül ister 5 bin 6 bin liraya pc toplamak. Uzay montaj kullanıcam kisa süreliğine sıkıntı yok. Amd taraftariyım elinizden geldiğince intel sistem önermeyin. Sizce 1000tlye 2.el nasıl sistem toplayabilrim yardımlarınızı bekliyorum.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Bin TL bütçem var gönül ister 5 bin 6 bin liraya PC toplamak. Uzay montaj kullanıcam kisa süreliğine sıkıntı yok. Amd taraftariyım elinizden geldiğince intel sistem önermeyin. Sizce 1000tlye 2.el nasıl sistem toplayabilrim yardımlarınızı bekliyorum.
Ne için kullanacaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu zamanda 2.el de zor gibi bu butceye :(
Zor değil

2 el bir apu sistem gider aslında

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,712
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bin TL bütçem var gönül ister 5 bin 6 bin liraya PC toplamak. Uzay montaj kullanıcam kisa süreliğine sıkıntı yok. Amd taraftariyım elinizden geldiğince intel sistem önermeyin. Sizce 1000tlye 2.el nasıl sistem toplayabilrim yardımlarınızı bekliyorum.
sana önereyim
hangi ilde oturuyorsun o ilden tavsiye vereceğim

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,712
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bütçe arttır uzun ömürlü düşünüyorsan
en az 2000 yap derim
paranı katlamaya çalış yani bi yolla

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Xeon 5460
Gigabyte LGA 775
4gb ram
R7 240
300W PSU
Ne kadar bilmiyorum ama idare eder heralde. Ama 1000 TL imkansız gibi.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Dostum bence biraz daha bekle , hemen alma .

O arada bütçeni arttır .

Eğer bütçen yoksa illaki yardımda bulunan olur.Burda bir sürü kişi var. Şahsen ben yardıma varım.Arkadaşa yardım etmek isteyenler bir arada toplanıp sistemini toplamasına yardım edersek süper olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Enes Sayar

O arada bütçeni arttır .

Eğer bütçen yoksa illaki yardımda bulunan olur.Burda bir sürü kişi var. Şahsen ben yardıma varım.Arkadaşa yardım etmek isteyenler bir arada toplanıp sistemini toplamasına yardım edersek süper olur.
Yani babamın dükkanında çalışıyorum lise 3 e gidiyorum. Elimde eski tip Bi kasa var zaten onu satıp üstüne para eklemek istiyordum önceki kasamıda ben toplamıştım. Babam bu konularda benden yana değil diyorum senin yanında çalışıyorum hani çalışmamın karşılığı bunu yaparmisin diyorum 2bin lira ben ona vermem diyor. Bende kendim para toplamaya çalışıyorum bu aralar video montaj işleriyle uğraşmaya başladım baktım Bilgisayarım çok kasıyor bari eski Bilgisayarımı monitörle beraber verim dedim de hala satamadim 3 ay oldu. Hani gönül ister 5 bin liralık falan olsun ama :d . Bin lira bir ülkede bu kadar değerli olduğu kadarda hayat çok pahalı olmamalı bence. Yani almak istediğim çok bişey değil video kurgu işleriyle ugrasmak istiyorum fakat burda en önemli olan bilgisayarın olduğunu gördüm. Satacagim bilgisayar da bin lira gibi bişey degil 630 lira fiyat etiketi koydum monitör ile beraber. Kimsenin yüzüne baktığı yok gerçi. Bugün dukkana yeni bilgisayar geldi

İçinde ssd vardı aç kapa yaptım saniyelik kapanıp açıldı. :d ulan be dedim keşke bendede olsa. E tabi şimdi ben kendiminkinden yükselere bakıyorum ama elindw daha bilgisayar olmayan bile vardır onlara saygım var. Eski bilgisayarı 630a versem sonrasında 1000tl.toplayıp kasa toplasam dedim. İlk uzay montaj kullanıp tv ile kullanırım dedim de o bile olmayacak gibi duruyor. Neyse sağlık olsum ne diyeyim. Size neden bu konuları anlattığımı bende bilmiyorum gerçi :d. Banane lan senin şeyinden demekle haklısınız. Allah olmayanlara versin diyeyim. Görüşürüz bb

sana önereyim
hangi ilde oturuyorsun o ilden tavsiye vereceğim
İzmir bucada oturuyorum ve burası aşırı derecede pahalı

Hatta 420tl sıfırı olan anakarti 450tlye satiyorlar 2.el olarak. Şeref yoksunları olduğu için fazla söze gerek yok

Son düzenleme:

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Yani babamın dükkanında çalışıyorum lise 3 e gidiyorum. Elimde eski tip Bi kasa var zaten onu satıp üstüne para eklemek istiyordum önceki kasamıda ben toplamıştım. Babam bu konularda benden yana değil diyorum senin yanında çalışıyorum hani çalışmamın karşılığı bunu yaparmisin diyorum 2bin lira ben ona vermem diyor. Bende kendim para toplamaya çalışıyorum bu aralar video montaj işleriyle uğraşmaya başladım baktım Bilgisayarım çok kasıyor bari eski Bilgisayarımı monitörle beraber verim dedim de hala satamadim 3 ay oldu. Hani gönül ister 5 bin liralık falan olsun ama :d . Bin lira bir ülkede bu kadar değerli olduğu kadarda hayat çok pahalı olmamalı bence. Yani almak istediğim çok bişey değil video kurgu işleriyle ugrasmak istiyorum fakat burda en önemli olan bilgisayarın olduğunu gördüm. Satacagim bilgisayar da bin lira gibi bişey degil 630 lira fiyat etiketi koydum monitör ile beraber. Kimsenin yüzüne baktığı yok gerçi. Bugün dukkana yeni bilgisayar geldi

İçinde ssd vardı aç kapa yaptım saniyelik kapanıp açıldı. :d ulan be dedim keşke bendede olsa. E tabi şimdi ben kendiminkinden yükselere bakıyorum ama elindw daha bilgisayar olmayan bile vardır onlara saygım var. Eski bilgisayarı 630a versem sonrasında 1000tl.toplayıp kasa toplasam dedim. İlk uzay montaj kullanıp tv ile kullanırım dedim de o bile olmayacak gibi duruyor. Neyse sağlık olsum ne diyeyim. Size neden bu konuları anlattığımı bende bilmiyorum gerçi :d. Banane lan senin şeyinden demekle haklısınız. Allah olmayanlara versin diyeyim. Görüşürüz bb

İzmir bucada oturuyorum ve burası aşırı derecede pahalı

Hatta 420tl sıfırı olan anakarti 450tlye satiyorlar 2.el olarak. Şeref yoksunları olduğu için fazla söze gerek yok
Dostum üzülme illaki baban ne demek istediğini anlayacaktır.
Maddi sıkıntın yoksa sorun yok .her şey çözülür merak etme , herkes belli dönemlerde istediği şeyi başaramıyor .
Babanın maddi sıkıntısı yoksa babana bu paranın normal olduğunu ve bir ihtiyaç olduğunu söyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sabri ateşoğlu
bence youtube donanım arsıv vıdeolarından bakabilirsin ama oyuncu pc istersen cok zor bu butceyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,254
Üyeler
153,208
Son üye
merent
Top Bottom