Neler Yeni

Yardım General Mobile Tab 4

Dušan Tadić

80+ Silver
Evde bu külüstür arkadaşı buldum. Şarj oluyor, dokunmatiği çalışıyor, Wi-fi bağlanıyor ama ne Google uygulamalarına girebiliyorum ne de Google hesabı ekleyebiliyorum. Android sürümünün eski olması yüzünden olabilir mi?
Bahsettiğim sorunu çözersem tableti ne kadar ederse satmak istiyorum, 250-300₺ eder mi sizce?
Edit: Arkadaşlar ana sayfadayken tablet aramızdan ayrıldı. Artık satamıyorum yani :D

Son düzenleme:

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Evde bu külüstür arkadaşı buldum. Şarj oluyor, dokunmatiği çalışıyor, Wi-fi bağlanıyor ama ne Google uygulamalarına girebiliyorum ne de Google hesabı ekleyebiliyorum. Android sürümünün eski olması yüzünden olabilir mi?
Bahsettiğim sorunu çözersem tableti ne kadar ederse satmak istiyorum, 250-300₺ eder mi sizce?
Custom rom indir

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Ramazan
millet evde tablet buluyor ben bulsam bulsam çikolata bulurum:)

Dušan Tadić

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
Orkun
Hiç uğraşma hocam. Cihazda 1gb ram var. 1gb ramli tabletler custom rom kaldıramıyor feci şekilde donuyor.. Bende de Hometech vardı şu anda rom attım feci şekilde donuyor. Eski halinde seninki gibi hiçbir şeye bağlanamıyordu ondan atmıştım. Şuan kenarda atıl duruyor.

Top Bottom