Neler Yeni

Genshin impact takım önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
muhammet
Arkadaşlar, AR56'ya ulaştım ama daha tam gönlüme göre bir takım dizemedim. Şu lanet abyss'i en fazla 33 yıldız yapabiliyorum.

Kendi dünyamda kullanmayı sevdiğim takım şu şekilde: Neuvillette, Furina, Kazuha, Nahida. Nahida bu takımda gereksiz, Furinanın takımdan çektiği can tüketimini düzeltmek için kalkan veya şifacı atmam gerekiyor yerine. Kalkan sevmediğim için geriye sadece şifacı kalıyor. Elimdeki karakterleri resim olarak ekliyorum, önerilerinizi bekliyorum. Başka takım önerileriniz varsa onları da deneyebilirim. Şifacı olarak Jean atsam takımda iki anemo oluyor, bilemedim.

takım 1Ekran Alıntısı.PNG

takım 2. n Alıntısı.PNG

Ha, unutmadan abyss için 2. takım planım şu şekilde: Clorinde(C0, imza silahı var), Nahida, Yelan, Xingqiu(c6). Sadece Yelan'ım yok onu da 1 ay sonra falan bannera gelince alacağım.

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,347
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar, AR56'ya ulaştım ama daha tam gönlüme göre bir takım dizemedim. Şu lanet abyss'i en fazla 33 yıldız yapabiliyorum.

Kendi dünyamda kullanmayı sevdiğim takım şu şekilde: Neuvillette, Furina, Kazuha, Nahida. Nahida bu takımda gereksiz, Furinanın takımdan çektiği can tüketimini düzeltmek için kalkan veya şifacı atmam gerekiyor yerine. Kalkan sevmediğim için geriye sadece şifacı kalıyor. Elimdeki karakterleri resim olarak ekliyorum, önerilerinizi bekliyorum. Başka takım önerileriniz varsa onları da deneyebilirim. Şifacı olarak Jean atsam takımda iki anemo oluyor, bilemedim.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Ha, unutmadan abyss için 2. takım planım şu şekilde: Clorinde(c0, silah var), Nahida, Yelan, Xingqiu(c6). Sadece Yelan'ım yok onu da 1 ay sonra falan bannera gelince alacağım.
bu oyunda parasız da gelişilebiliyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu oyunda parasız da gelişilebiliyor mu ?
Hiç para atmadım desem yalan olur, iki kere aylık pass açtım silah için. Karakterler falan full grind ve dilekte şansım üzerine çıktı. Pass'te olan silahların aynı güçte ücretsiz alternatifleri falan da var, siz açmasanız da olur. Genel olarak F2P bir oyun.

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Ha, unutmadan abyss için 2. takım planım şu şekilde: Clorinde(C0, imza silahı var), Nahida, Yelan, Xingqiu(c6). Sadece Yelan'ım yok onu da 1 ay sonra falan bannera gelince alacağım.
Knk bunun DC si var oraya gidip sorsan daha çok kişi çıkar bilen

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
muhammet
Knk bunun DC si var oraya gidip sorsan daha çok kişi çıkar bilen
Dc kullanmıyorum ki. Birde oyuncuların genel yaş biraz düşük, seviyesiz ortamlara bodoslama dalmak istemediğim için buraya sormayı uygun gördüm. Cevap gelmezse orayı da denerim, teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
muhammet
Arkadaşlar, kendim ne yapacağıma karar verdim sayılır. Oynayan falan varsa kulağına küpe olsun diye yazıp konuyu kapatıyorum.

Bildiğim kadarıyla 4.8 sürümü için 4 yıldız karakterler belli değil, açıklandıysalar da ben bilmiyorum. Eğer faz 1'de 4 yıldız olarak charlotte, kuki veya fischl gelmezse wish atmadan geçeceğim. İlk takımı neu, furina, kazuha, charlotte olarak planlıyorum. Charlotte 10 bannerdır gelmiyor, ihtimal yüksek. Umarım inazuma karakterlerini doldurup charlotte getirmemezlik yapmazlar. Faz 2'de yelan için wish atacağım. Rate up yok, şans dileyin.

Yelan çıkarsa 2. takımı clorinde, yelan, xinqiu, nahida yapmayı düşünüyorum. Bu takımda sanırım dendro etkisi düşecekmiş ama hiç yoktan iyidir. Clorindeyi artifact kasıp akashada %20'ye falan sokabilsem sağlam bir damage çıkartabilirim herhalde bu takımdan.

Top Bottom