Neler Yeni

Öneri Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Önerisi (Mobil)

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Arda doğan
Dostlar Zamanında Lords Mobile VB Oynadım Fakat İşte Para Basanlar Falan Az Çok Biliyorsunuz Bana Gerçek Zamanlı ve Haritalı Düzgün Bir Strateji Oyunu önerebilir misiniz?? lords Mobile Gibi Altyapısında Birçok Detaya Sahip Olsun Şuan Mobil İçin İstiyom 2-3 Haftaya'da Pc Kurarım Zaten Birde Pc İçin Önerin

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
ismail
Company of heroes

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,991
İsim
Mehmet Aslan
Dostlar Zamanında Lords Mobile VB Oynadım Fakat İşte Para Basanlar Falan Az Çok Biliyorsunuz Bana Gerçek Zamanlı ve Haritalı Düzgün Bir Strateji Oyunu önerebilir misiniz?? lords Mobile Gibi Altyapısında Birçok Detaya Sahip Olsun Şuan Mobil İçin İstiyom 2-3 Haftaya'da Pc Kurarım Zaten Birde Pc İçin Önerin
rise of kingdoms

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yunus Şahin
Castle Clash var. O da güzeldir pek bilinmez. Fena sarıyordu. Eskiden oynadığımda whatsApp grubu falan vardı Türk loncasının acayip sarıyordu. Adamlar deftere plan, taktik vs çiziyordu. :D Ama oyuna para yatıranlar da vardı. Ben para yatırmadan oynamıştım baya iyiydi.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,991
İsim
Mehmet Aslan
Castle Clash var. O da güzeldir pek bilinmez. Fena sarıyordu. Eskiden oynadığımda whatsApp grubu falan vardı Türk loncasının acayip sarıyordu. Adamlar deftere plan, taktik vs çiziyordu. :D Ama oyuna para yatıranlar da vardı. Ben para yatırmadan oynamıştım baya iyiydi.
biraz komik olucak ama ilk çıktığında ben konuşan tom sus savaşı oyununu oynuyordum aşırı sarıyordu :kekw: Clash of clans gibiydi ne güzel, sonra oyun tutmadı kapattı insafsızlar :D

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yunus Şahin
biraz komik olucak ama ilk çıktığında ben konuşan tom sus savaşı oyununu oynuyordum aşırı sarıyordu :kekw: Clash of clans gibiydi ne güzel, sonra oyun tutmadı kapattı insafsızlar :D

Benim dediğim oyun tek köy kurma değil. Birçok modu var, bu yüzden sarıyor zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Clash royale

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,441