Neler Yeni

Geri Getirme

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Demir
Arkadaşlar iyi günler kolay gelsin. Bir sorunum var, telefonumdan silinen bir kaç önemli fotoğrafı geri getirmek için bi uygulama isimli uygulamayı indirdim ve bu fotoğrafları geri getirdim. O fotoğrafları aratırken uygulama 40bin silinmiş fotoğraf buldu ben de gerek yok tamamını silsin zaten silinenler içinden alacağımı aldım diyerek. Delete permamently yaptım. Daha sonra galeriyi açtığımda bütün fotoğrafların silindiğini sadece videoların kaldığını gördüm gerçekten elim kolum titredi. Bu program silinenlere bakmıyor muydu neden galerime de müdehale ediyor anlamadım. Tekrar tarattım ama fotoğrafları bulmuyor.

Ben de bilgisayar üzerinden başka bir uygulama denemek istiyorum. Fakat uygulama telefonu disk olarak görmediği için taratma yapamıyorum. C, D disklerini görüyor USB bellekleri de görüyor fakat telefonu görmüyor. İnternette bayağı aradım mtp tarzı şeylerden bahsediyorlar. 10'a yakın uygulama indirdim ama telefonu disk olarak gösteremedim. Yardımcı olur musunuz? Gerçekten çok önemli fotoğraflar vardı.
Bahsettiğim uygulamalar : Telefon'da diskdigger. Bilgisayar'da EaseUS

ßeta

80+ Bronze
Senle aynı durumdayım dediğin programları bende denemiştim bilgisayara disk şekilde gösterilmiyor malesef ben pes ettim, permamenty delete dediğin için geri gelmez çünkü kalıntı dosyalar ile geri geliyor fotoraflar sen kalıntı dosyaları ile birlikte silmişsin benimde silinen çok önemli videolarım var diskdigger sadece fotorafları getiriyor video için bir tavsiyen varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni fark ettim 1 yıl olmuş konuyu açalı

Top Bottom