Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GETİR YEMEK KODU 1MAYIS

Baron03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Baron03
Dostum erken paylaşma böyle şeyleri belki de senin yüzünden hepimizin kuponu yazdı. Saat 8 e kadar da kullanıyordum ben. Sana mı kaldı önceden haber vermek
Haklısın. Son durumu göz önüne alınca ben de aynısını düşünüyorum.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,765
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
(Not: Foruma yeni kayıt oldum aktif değilim, bildirimlerim kapalı. Bana ithafen soru sorarsanız cevapsız kalabilir.)

“İnsanların en hayırlısı, insanlara en faydalı olanıdır.”
Hoş geldin.

gokhanium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gokhan Kel
Gözükmüyordu ama aktifleşmiş bende şuan

Keptın

80+ Silver
klasik 50 TL indirim, dağılabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Muhammet Pak
Arkadaşlar başlığı görünce ben de erkenden kodu girdim, indirim görünmedi uzun süre. Şimdi bir restoranda sipariş verme kısmına girdim ve indirim görünüyor. Siz de deneyin.

Ekler

• Screenshot_2024-05-01-17-48-55-752_com.getir-edit.jpg
    Screenshot_2024-05-01-17-48-55-752_com.getir-edit.jpg
    202.7 KB · Hit: 105

Baron03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Baron03
Bende de aktfileşmiş kupon arkadaşlar. Herkese afiyet olsun. Hayırlı akşamlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hüdayi Y.
Discord
YorgunOyuncu
Niyette sorun yok, ama şu an aktifleşmediği için muhtemelen bu saatten sonra hiçbirimiz kullanamayacaz. Ben direkt başlıktan görüp girdim. Herkes de hata vermiş. Sen de boş yapıp ortalığı karıştırma
Tüh tüh tüh, dünya başına yıkılmıştır şimdi. Sonuçta kooooos kocaaaaa 50 TL indirimden olmuşsun. Nasıl yaşayacaksın artık? Nasıl gözlerine uyku girecek? Bu üzüntüyü bir kaç mesaj kesmez, yazabildiğin her yere yazmalı ve anlatabildiğin tüm insanlarla bu üzüntünü paylaşman lazım. Başka türlü bu üzüntü vücutta olmadık yaraları dışarı vurur. Senin gibi ultra iyi niyetli, tek derdi insanlığın mutlak kurtuluşunu arzu eden birisi olarak nice hastalıklara yenik düşmeni istemeyiz. :kekw: :kekw: :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
Tüh tüh tüh, dünya başına yıkılmıştır şimdi. Sonuçta kooooos kocaaaaa 50 TL indirimden olmuşsun. Nasıl yaşayacaksın artık? Nasıl gözlerine uyku girecek? Bu üzüntüyü bir kaç mesaj kesmez, yazabildiğin her yere yazmalı ve anlatabildiğin tüm insanlarla bu üzüntünü paylaşman lazım. Başka türlü bu üzüntü vücutta olmadık yaraları dışarı vurur. Senin gibi ultra iyi niyetli, tek derdi insanlığın mutlak kurtuluşunu arzu eden birisi olarak nice hastalıklara yenik düşmeni istemeyiz. :kekw: :kekw: :kekw:
Kardeşim ne kullanıyorsun bize de at biz de kullanalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hamit
Arkadaşlar kodla 100 liralık sipariş 90 liraya düşüyor kodun altlimiti mi değişti sipariş veren var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,037
Üyeler
141,788
Son üye
Zzrashh
Top Bottom