Neler Yeni

Gigabyte Aorus 7 9KF-E3EE513SD i5-12500H vs acer 3070ti lapop

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Berke
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Berke
Bu fiyat bandında alienware aorus strix legion gibi premium minimum 4060 gpu lu laptop var mı başka, o seçenekleri de değerlendir ama kesinlikle nitro alma, eline alır almaz pişman olursun
dostum teşekkür ederim iyice kafam karıştı galiba önüme gelen ilk şeyi alacağım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
selam biraz önce başka bir konuda bir arkadaşa ürün önerirken dell ve lenovo arasında kaldım, dell'i kullanmadığım için yorumsuzum ama kağıt üzerinde baya iyi ( ve dell'in garantisi hepsinden on kat daha iyi)
dell'i kullandınız veya bir yerde inceleme şansınız oldu mu?

İncelemesini yapan bir kullanıcı vardı bu forumda o incelemede kişinin hem üründen hemde servisinden memnun olduğunu gördüm, zaten Dell markası iyidir ve birazda pahalı kalır öbürlerine nazaran çünkü alienware de dell in alt markası ve laptoplarda bu alienware esintilerini görebiliyoruz o yüzden iyi olduğuna eminim.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
İncelemesini yapan bir kullanıcı vardı bu forumda o incelemede kişinin hem üründen hemde servisinden memnun olduğunu gördüm, zaten Dell markası iyidir ve birazda pahalı kalır öbürlerine nazaran çünkü alienware de dell in alt markası ve laptoplarda bu alienware esintilerini görebiliyoruz o yüzden iyi olduğuna eminim.
koç sistem + dell garantisinden dolayı fiyat farkı,
acer? servis hak getire.
gigabyte? servisi yok gibi.
asus, msi, lenovo garantileri ve servisleri gayet iyi, Dell servis olarak apple ile yarışıyor Türkiye'de. (diğer markalarda benzer servisler var ama Türkiye pazarında yok, hp mesela avrupa ve amerika'da var dell benzeri servis ama Türkiye'de yok, başlı başına tercih etmeme sebebi ki hp'ler omen hariç kalitesizlik her parçasında)
@frezzyterror konudaki dell veya 7840hs rtx 4060 lenovoyu alabilirsin, için rahat olarak.
Atılan ürünlerin hepsiburada linklerine girip yorumlara git, puana göre artan de, acer, hp yorumlarını oku zaten vazgeçeceksin.
gigabyte'a gelince asus rog strix'e benzetilmiş, asus rog strix'in 100k altı ürünleri de bir şeye benzemiyor, alanlar ısınmadan ve soğumamasından şikayetçi, ha masaya koyayım şekil dursun dersen, direkt macbook al, celeron macbook ile m3 macbook aynı havayı yine veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Berke
koç sistem + dell garantisinden dolayı fiyat farkı,
acer? servis hak getire.
gigabyte? servisi yok gibi.
asus, msi, lenovo garantileri ve servisleri gayet iyi, Dell servis olarak apple ile yarışıyor Türkiye'de. (diğer markalarda benzer servisler var ama Türkiye pazarında yok, hp mesela avrupa ve amerika'da var dell benzeri servis ama Türkiye'de yok, başlı başına tercih etmeme sebebi ki hp'ler omen hariç kalitesizlik her parçasında)
@frezzyterror konudaki dell veya 7840hs rtx 4060 lenovoyu alabilirsin, için rahat olarak.
Atılan ürünlerin hepsiburada linklerine girip yorumlara git, puana göre artan de, acer, hp yorumlarını oku zaten vazgeçeceksin.
gigabyte'a gelince asus rog strix'e benzetilmiş, asus rog strix'in 100k altı ürünleri de bir şeye benzemiyor, alanlar ısınmadan ve soğumamasından şikayetçi, ha masaya koyayım şekil dursun dersen, direkt macbook al, celeron macbook ile m3 macbook aynı havayı yine veriyor.
dostum hiç gereği yok aldım bunu sıvı metal soğutma ile güzel bir performans gösterecğeini düşünüyorum
1708292890163.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,527
Üyeler
141,308
Son üye
experting
Top Bottom