Neler Yeni

gigabyte aorus b550m indiirimde şuanda alınır mı?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,838
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Alınır.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,300
İsim
Recep Can Boyacı
mini ATX ama bence alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde teslimat günü geç haberin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şafak aykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mini ATX ama bence alınır.

Birde teslimat günü geç haberin olsun.
Evet hocam almanya gönderim çünkü. Ama uyarı için yinede teşekkürler

Hocam bir şey sorucam bu anakart hakkında ne düşünüyorsunuz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,838
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam bir şey sorucam bu anakart hakkında ne düşünüyorsunuz
Kağıt üstünde güzel görünüyor ama gerçekte ne kadar iyi? Colorful marka anakart hiç kullanmadığım için kesin bir şey diyemem. Mümkünse Asus ve Msi anakart alırım sonra Gigabyte. Bu markalar varken başka markaya yönelmema
Tabi bu anakart beyaz ve hoş duruyor, albenisi var. Risk alıp, satın alabilirsin. Ben yerinde olsam Gigabyte`ı seçerdim.

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
gigabyte olan versiyonda hangi pci slotuna ekran kartı takılıyor ona göre almak istiyorumda.Ekran kartım sığmıyor

Ekler

• 369c46df-d795-4012-a30f-30cd7ac88424.jpg
    369c46df-d795-4012-a30f-30cd7ac88424.jpg
    258.6 KB · Hit: 20
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şafak aykan
Kağıt üstünde güzel görünüyor ama gerçekte ne kadar iyi? Colorful marka anakart hiç kullanmadığım için kesin bir şey diyemem. Mümkünse Asus ve Msi anakart alırım sonra Gigabyte. Bu markalar varken başka markaya yönelmema
Tabi bu anakart beyaz ve hoş duruyor, albenisi var. Risk alıp, satın alabilirsin. Ben yerinde olsam Gigabyte`ı seçerdim.
Evet beyaz beni çok çekiyor. Ve uyguna beyaz kasa ve beyaz 3600 mh ram buldum rgb'li. Hem bu anakartlar hakkında bir bilgi yok. Bunun için almak istiyorum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,838
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
gigabyte olan versiyonda hangi pci slotuna ekran kartı takılıyor ona göre almak istiyorumda.Ekran kartım sığmıyor
X16/8. Metal braketli olana da altındakine dw takabilirsin sana kalmış.

Evet beyaz beni çok çekiyor. Ve uyguna beyaz kasa ve beyaz 3600 mh ram buldum rgb'li. Hem bu anakartlar hakkında bir bilgi yok. Bunun için almak istiyorum
Dediğim gibi risk alıp deneyebilirsin. Senin için çok bi sorun çıkaracağını sanmıyorum, oyun amaçlı sistem kuruyorsan, anakart bozuk gelmedikçe sıkıntı yaşama ihtimalin düşük

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şafak aykan
X16/8. Metal braketli olana da altındakine dw takabilirsin sana kalmış.

Dediğim gibi risk alıp deneyebilirsin. Senin için çok bi sorun çıkaracağını sanmıyorum, oyun amaçlı sistem kuruyorsan, anakart bozuk gelmedikçe sıkıntı yaşama ihtimalin düşük
Overclock felanda pek yapcağımı sanmıyorum. Ama rakiplerine göre çok önde kağıt üzerinde ve görünümü iyi. Colorful ülkemizde pek ünlü değil daha çok asya tarafı bu yüzden uzak bize. Diğer markalar gibi mükemmel olmasını beklemiyorum sorun çıkartmasın yeter .

Top Bottom