Neler Yeni

Gigabyte B450M S2H Bios Güncellemesi

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
çetin pekdemir
arkadaşlar bios kontrol ettim F60e yüklüymüş bende ve f61 - f62 - f63a - f63d diye 4 tane daha bios sürümü gelmiş şimdi 2 tane sorum var

1) bu bios güncellemek istiyorum direk F63d yüklesem olur mu bu aradaki 3 bios yüklemesem olur mu?

2) bu bios sürümlerin yanındaki a - e - d harfleri var bunlar neyi temsil ediyor?

th3m4r1n3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Demirci
Niye biosu değiştirmek istiyorsun? Eğerki ryzen 5 5600 takacaksan en son sürümü yükle geç direk sorun olmaz.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,138
İsim
Emre Zengin
arkadaşlar bios kontrol ettim F60e yüklüymüş bende ve f61 - f62 - f63a - f63d diye 4 tane daha bios sürümü gelmiş şimdi 2 tane sorum var

1) bu bios güncellemek istiyorum direk F63d yüklesem olur mu bu aradaki 3 bios yüklemesem olur mu?

2) bu bios sürümlerin yanındaki a - e - d harfleri var bunlar neyi temsil ediyor?
https://www.gigabyte.com/Motherboard/B450M-S2H-rev-1x/support#support-dl-bios Türkiye sitesindeki BIOS'lar yenilenmedi. Globalde F64a BIOS'u çıktı ama bu BETA BIOS olabilir.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
çetin pekdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye biosu değiştirmek istiyorsun? Eğerki ryzen 5 5600 takacaksan en son sürümü yükle geç direk sorun olmaz.
Yok yeni işlemci takmayacağım sadece eskiden durmadan güncelliyordum ama 2 seneye yakın hiç yapmadım. cevaplarınız için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gigabyte.com/Motherboard/B450M-S2H-rev-1x/support#support-dl-bios Türkiye sitesindeki BIOS'lar yenilenmedi. Globalde F64a BIOS'u çıktı ama bu BETA BIOS olabilir.
teşekkürler baktım evet 2 tane farklı sürüm var global sitede

şimdi güncellemeye gerek var mı yok mu herhangi bir sıkıntım yok eskiden performans yükselir ve hatalar düzeliyor deniyordu

Son düzenleme:

th3m4r1n3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Demirci
Yok yeni işlemci takmayacağım sadece eskiden durmadan güncelliyordum ama 2 seneye yakın hiç yapmadım.

teşekkürler baktım evet 2 tane farklı sürüm var global sitede
Rica ederim. Yani zevki yapacaksınız anladığım kadarıyla bir sıkıntı olmaz. Güncellik iyidir.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
çetin pekdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rica ederim. Yani zevki yapacaksınız anladığım kadarıyla bir sıkıntı olmaz. Güncellik iyidir.
evet keyfi, baktım uzun zaman geçti yeni sürümler gelmiş.
Direk şimdi en son sürümü yüklesem olur değil mi? Arada 4 sürüm yüklemesem sıkıntı olur mu?

th3m4r1n3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Demirci
evet keyfi, baktım uzun zaman geçti yeni sürümler gelmiş.
Direk şimdi en son sürümü yüklesem olur değil mi? Arada 4 sürüm yüklemesem sıkıntı olur mu?
Yok sorun olmaz ben hep öyle yüklüyorum.

Top Bottom