Neler Yeni

Yardım Gigabyte B450M S2H V2 hangi BIOS sürümü yüklenmeli?

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Hüseyin Atik
Gigabyte B450M S2H V2 arkadaşlar anakartımı aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım. BIOS'dan baktığımda BIOS sürümüm 12/09/2020 tarihine ait "F60e" idi. Fakat Gigabyte'nin sitesinde baktığımda (görseldeki gibi) böyle bir sürümün olmadığını gördüm. BIOS sürümümü güncellemediğim zaman herhangi bir performans kaybı yaşar mıyım? BIOS güncellemesi yapmalı mıyım? Eğer yapmam gerekiyorsa hangi sürümü indirmeliyim? Lütfen stabilitesinden emin olduğunuz sürümü önerin. Zira mavi ekran gibi hatalarla karşılaşmak istemem.

Ekler

• adsf.PNG
    adsf.PNG
    76.8 KB · Hit: 87
Benim de anakartım Gigabyte B450M S2H bios'u güncellediğimden bu yana herhangi bir fps düşüşü yaşamadım. Tavsiyem güncellemeniz yönündedir. F62d sürümünü indirebilirsiniz. Bendeki fe F62b

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Hüseyin Atik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim de anakartım Gigabyte B450M S2H bios'u güncellediğimden bu yana herhangi bir fps düşüşü yaşamadım. Tavsiyem güncellemeniz yönündedir. F62d sürümünü indirebilirsiniz. Bendeki fe F62b
Hocam bu sondaki harfler ne anlama geliyor? Beta olduklarını mı ifade ediyor?

şuanki bios sürümüm de problem yok ama güncellemdiğim için perfromans kaybı yaşar mıyım bilemedim.
Ben güncelleyince performans kaybı yaşamadım hocam. İsterseniz güncelleştirin. Güncellemezseniz dediğiniz gibi mavi ekran şansınız yükselir.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
şuanki bios sürümüm de problem yok ama güncellemdiğim için perfromans kaybı yaşar mıyım bilemedim.
F62 uzun zamandir betada. Yakında final sürümü çıkar. O zaman yüklersiniz. Ama f62d nin nin çok kritik açıkları kapattığı yazıyor. 2 kisiye de teşekkür ediliyor versiyonun yanındaki notta güvenlik açıklarını raporladiklari için

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Hüseyin Atik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
F62 uzun zamandir betada. Yakında final sürümü çıkar. O zaman yüklersiniz. Ama f62d nin nin çok kritik açıkları kapattığı yazıyor. 2 kisiye de teşekkür ediliyor versiyonun yanındaki notta güvenlik açıklarını raporladiklari için
F62 nin final sürümünü nerden bilicem? Sonundaki D ibaresi kalkıp sadece F62 olursa mı tamamlanmış olur?

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Eyvallah hocam. Şimdi bilemedim yükleyim mi bekleyeyim mi. Şuan kullandığımda betaymış zaten
Hocam dediğim gibi önemli güvenlik güncelleştirmeleri içeriyor. Yüklerseniz zararı olmaz.1 dk lik iş sonuçta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom