Neler Yeni

Gigabyte G24F-2 1 adet ölü piksel

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berke Koray
Merhabalar dün akşam İtopya mağazasından elden gigabyte G24F-2 monitör aldım. Aldığım sırada ölü piksel testi yapmak aklıma gelmedi. Eve gelip denediğimde sadece kırmızı renkte sol alt-orta arası siyah ölü bir piksel vardı. İtopya iade veya değişim yapar mı bu durumda ? Ve 1 ölü piksel sıkıntı çıkarır mı ileride yayılır mı ?

Ysuflix

80+ Gold
İtopya iade veya değişim yapmaz zaten o modelde alanlarda diyordu çıkıyor diye maalesef ayıplı mal olarak geçmez muhtmeelen

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kerem
ayıplı mal olarak geçmesi lazım ama itopya minumum 5 ölü pixel istiyor değişim için :):)

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Baran Kut
İtopya'dan aldıysan geçmiş olsun. Isıt monitörü belki birkaç ölü piksel daha çıkar da öyle garanti kapsamına alırlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berke Koray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardım için teşekkürler. Desteği arayıp birde ordan sorucam. Peki elden alınca da beğenmedim diyip 14 gün iade hakkı oluyor mu yoksa sadece internet üzerinden alınca mı geçerli.
ayıplı mal olarak geçmesi lazım ama itopya minumum 5 ölü pixel istiyor değişim için :):)

İtopya'dan aldıysan geçmiş olsun. Isıt monitörü belki birkaç ölü piksel daha çıkar da öyle garanti kapsamına alırlar.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Merhabalar dün akşam İtopya mağazasından elden gigabyte G24F-2 monitör aldım. Aldığım sırada ölü piksel testi yapmak aklıma gelmedi. Eve gelip denediğimde sadece kırmızı renkte sol alt-orta arası siyah ölü bir piksel vardı. İtopya iade veya değişim yapar mı bu durumda ? Ve 1 ölü piksel sıkıntı çıkarır mı ileride yayılır mı ?
Ben vatandan aldım 1 ölü pixele değiştirdiler. Değiştirmeleri gerekir bence.

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Özer
Keşke mağazada testi yaptırsaydın ben öyle yaptırdım hiç çıkmadı.

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kerem
vatanbilgisayar olması gerekeni yapıyor 1 ölü pixel çıktığında değişiyor fakat itopyada işler biraz garip...

Top Bottom