Neler Yeni

gigabyte rtx 3060 ti gaming oc rev 2.0 bios güncelleme

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
merhaba gigabyte rtx 3060 ti gaming oc rev 2.0 bios güncellemek istiyorum bu güncellemeyi nereden indirebilirim yardımcı olursanız memnun olurum birde bu kartı kullanan arkadaşlar varsa hangi marka ram kullandığını yazarsa sevinirim samsung bellek diye aldım hynix çıktı malesef

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
merhaba gigabyte rtx 3060 ti gaming oc rev 2.0 bios güncellemek istiyorum bu güncellemeyi nereden indirebilirim yardımcı olursanız memnun olurum birde bu kartı kullanan arkadaşlar varsa hangi marka ram kullandığını yazarsa sevinirim samsung bellek diye aldım hynix çıktı malesef
rev 2.0 yerine normal versiyonunun son bios sürümünü buldum
ayrıca üretici firma kendi sitesinden destek vermediği sürece bios yüklemenizi tavsiye etmem sorunla karşılaşma ihtimaliniz var.

Son düzenleme:

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ayrıca üretici firma kendi sitesinden destek vermediği sürece bios yüklemenizi tavsiye etmem sorunla karşılaşma ihtimaliniz var.
cevabın için teşekkürler ;)
ayrıca üretici firma kendi sitesinden destek vermediği sürece bios yüklemenizi tavsiye etmem sorunla karşılaşma ihtimaliniz var

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
Gigabyte kendi sitesinde bir güncelleme yayınlamamış yani gelmemiş.

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
melih kardeşim bilgi için teşekkürler senden bir ricam var ekran kartın hangi vram markasını kullanıyor acaba samsung diye tercih etmiştim bende hynix çıktı yanlış bi bios güncellemesi yaptım acaba ondan kaynaklımı hynix olarak gözüküyor öğrenmek istiyorum

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
melih kardeşim bilgi için teşekkürler senden bir ricam var ekran kartın hangi vram markasını kullanıyor acaba samsung diye tercih etmiştim bende hynix çıktı yanlış bi bios güncellemesi yaptım acaba ondan kaynaklımı hynix olarak gözüküyor öğrenmek istiyorum
Yok hayır, bende de Hynix vram var. Ben ayrıca Rog Strix ve Aorus modelinin bioslarını denedim onlarda da hynix gözüküyor. Vram bios ile değişmez :)

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan

Yok hayır, bende de Hynix vram var. Ben ayrıca Rog Strix ve Aorus modelinin bioslarını denedim onlarda da hynix gözüküyor. Vram bios ile değişmez :)
çok teşekkürler kardeşim bende 2 ay önce aldım kartı msi dan geçtim pek memnun kalamadım kartı yük altında 72 dereceleri rahat görüyor maalesef

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan

çok teşekkürler kardeşim bende 2 ay önce aldım kartı msi dan geçtim pek memnun kalamadım kartı yük altında 72 dereceleri rahat görüyor maalesef
Bu havalarda 72 derece çok sayılmaz ama sizin gaming oc pro mu yoksa, düz gaming oc mi ? Benim OC Pro modeli o.c. limitlerde olmasına rağmen 70 derecelerde çalışıyor Muğla sıcağında :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,603
Üyeler
141,727
Son üye
onur kırcı
Top Bottom