Neler Yeni

Gigabyte Rtx 4060 alınır mı ve ısınıyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Cabbar Karalı
Size kalmış hocam örneğin rx 570 kullandım zamanında sorunsuz saatim olmazdı rx 6600'e geçtim bir tane sorun yaşamadım amd yeni nesilleri ile eskisi gibi değil artık ama nvidia amd'ye göre genel kullanımda daha sorunsuz olabilir bu kullanıcı ve yaptıklarına bağlı.
kendım 7600 kullanıyorum gram sıkıntı yok ayrıca ona bakarsan bazı nvıdıa kartlarındada sıkıntı olabılıyo cok normal benım sahsı fıkrım amd butce dostu ve candır
çok sağolun hocamlar sizin attıklarınızla beraber bu 3 sisteme bakıcam ve bir sorum daha olacak benim attıgım rtx 4060lı sistem o kadar kotu mu ya

Armi3067

80+ Bronze
Yükseltmeli fiyatına göre bakın FİYATINA göre biraz kötü evet yoksa alınabilir tabii ki.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
yunusemre
çok sağolun hocamlar sizin attıklarınızla beraber bu 3 sisteme bakıcam ve bir sorum daha olacak benim attıgım rtx 4060lı sistem o kadar kotu mu ya
fıyatına gore kotu :D sahsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten butce 25 ıse DDR 4 alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Cabbar Karalı
kusura bakmassanız bişey soracagım 25000tl bütceyle nasıl bir şey yapabilirim böyle

Top Bottom