Neler Yeni

GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti 16 gb alınır mı ?

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
murat
3-4 k daha vermek istemiyorum açıkcası ama sistmein sorunu ne fiyatımı ekran kartımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd tercih etmiyorum

çünkü g-sync monitörüm var oyüzden
bi sorunu yok sistemin 32k vermişken 3k daha verip 2 sene daha rahat kullanırsın ilerisi için

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
ddr4 olmasa düşünülebilirmiş hocam baktımda anakartı ddr5 e yükseltemiyorum

bu nasıl hocam hem içinde ısvı soğutma da var

konzema

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda
biri bu hocam
Hocam burda karar size kalıyor ya bu sistemi alıp elinizde olan monitorle kullanacaksınız yada monitörünüzü satıp free-sync destekli monitör ve daha iyi olan 7700 xt 7500f ikilisini alacaksınız karar size kalmış

lxie2oo2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ece Tete
kanka her türlü yüksek fpslere ulaşıcaksın tatmin eder seni ne istiyorsan onu al ben mesela 4060 alabilcek paraya sahibim ama 3060 alcam enayilik değil sadece ne tatmin ediyosa yetiyosa onu al karar senin ister ryzen al ister 4060ti al farketmiyo çok yani cok acilse ilerde yükseltirsin ben şuan böyle yapma sebebim acilen bir kasaya ihtiyacım var sonraki seneler yükselticem ayrıca 4060 boşa abartılan bir kart gibi gelmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
Hocam burda karar size kalıyor ya bu sistemi alıp elinizde olan monitorle kullanacaksınız yada monitörünüzü satıp free-sync destekli monitör ve daha iyi olan 7700 xt 7500f ikilisini alacaksınız karar size kalmış
son attığım nasıl hocam

konzema

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda
kanka her türlü yüksek fpslere ulaşıcaksın tatmin eder seni ne istiyorsan onu al ben mesela 4060 alabilcek paraya sahibim ama 3060 alcam enayilik değil sadece ne tatmin ediyosa yetiyosa onu al karar senin ister ryzen al ister 4060ti al farketmiyo çok yani cok acilse ilerde yükseltirsin ben şuan böyle yapma sebebim acilen bir kasaya ihtiyacım var sonraki seneler yükselticem ayrıca 4060 boşa abartılan bir kart gibi gelmesi
Hocam öyle bir şey mi var Allah rızası için insanları neden yanlış yola sürüklüyorsunuz 35 bine yakın zamanda yükseltme gerektirmeyecek bir sistem alacakken neden gidip daha kötü olan bir sistemi alsın sırf uğraşmamak için parasına yazık değil mi adamın

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
1722164218475.png
hcaom

bu nasıl hocam

Top Bottom