Neler Yeni

GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti 16 gb alınır mı ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,793
İsim
Emre siyah
1722162343334.png
amdyi dert etemzsen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
aslında sana sistem önermemiz yanlış ne alıyorsan al bu nedir böyle almıcam dedik ya ne yani biz sana öneri yapıyoruz ben istemiyorum yazmışsın yukarıda lakin bu üslup nedir?
tamamdır hocam, uslup için kb o amaçla yazmamıştım nasıl istersen

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Emirhan Trm
hocam gigabyte içinmi yazdın yoksa palit için mi
hocam sende eksik ekran kartı mı yoksa sistem mi ona göre bir öneri yapalım sana eğer ekran kartıysa 4070 kovalayabilirsin ama sistemse ona göre öneri yapabiliriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
hocam sende eksik ekran kartı mı yoksa sistem mi ona göre bir öneri yapalım sana eğer ekran kartıysa 4070 kovalayabilirsin ama sistemse ona göre öneri yapabiliriz.
sistem eksik hocam ddr5 32 ram li bir sitem arıyorum itopyanın fırsat treni indirmi varmış şuan oraya bakıyorum gigabayte 8 gb alınır mı haızr sistemin içinde o var çünkü

konzema

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda
sistem eksik hocam ddr5 32 ram li bir sitem arıyorum itopyanın fırsat treni indirmi varmış şuan oraya bakıyorum gigabayte 8 gb alınır mı haızr sistemin içinde o var çünkü
Hocam sen direk buraya düşündüğün sistemleri linkle at bizde ona göre fikir verelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
Hocam sen direk buraya düşündüğün sistemleri linkle at bizde ona göre fikir verelim

Top Bottom