Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Gigabyte RTX 4070 TI Gaming 22.151 TL 🔥🔥🔥

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Neden Sinerji'den almak istemiyorsunuz
Taksit yok ve iade etme durumu oluşursa saçma kurallar uygulayabiliyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben sinerjiden çok alış-veriş yaptım daha sorun yaşamadım al gitsin
Kartta nadir de olsa çok yüksek coil whine çıksa iade kabul etmeyecekler (risk almak istemiyorum). Ayrıca ben taksitli almak istiyorum 19 20bin tl civarına 5,6 taksit. Bunu sunmuyor Sinerji.

kwznn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eren karaoglu

Kartta nadir de olsa çok yüksek coil whine çıksa iade kabul etmeyecekler (risk almak istemiyorum). Ayrıca ben taksitli almak istiyorum 19 20bin TL civarına 5,6 taksit. Bunu sunmuyor Sinerji.
Dün RTX 4070 aldım Asus'un, umarım coil whine yaşamayız desene...

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Dün RTX 4070 aldım Asus'un, umarım coil whine yaşamayız desene...
COil whine düşük seviyede olursa kabul edilebilir ama yüksek ise sorun. Umarım çıkmaz. Bu bir sorun değil çünkü firmalara göre. O yüzden Amazon gibi yerlerden alıyorum ki onlar her şartta iade alıyorlar.

ConquerorXIV

80+ Gold

Kartta nadir de olsa çok yüksek coil whine çıksa iade kabul etmeyecekler (risk almak istemiyorum). Ayrıca ben taksitli almak istiyorum 19 20bin TL civarına 5,6 taksit. Bunu sunmuyor Sinerji.
cw çoğu kartda var kullandığın psu ya göre değişiyor mesela önceden cooler master 600mwe modelinde ses çok yüksek oluyordu bende ondan sonra fsp 650w hyper modelinde hiç yoktu denediğimde şimdiyse thermaltake smart 650 var bunda biraz ses yapıyor

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
cw çoğu kartda var kullandığın psu ya göre değişiyor mesela önceden cooler master 600mwe modelinde ses çok yüksek oluyordu bende ondan sonra fsp 650w hyper modelinde hiç yoktu denediğimde şimdiyse thermaltake smart 650 var bunda biraz ses yapıyor
Yazdığımı okumamışsın. Coil one demedim. Çok aşırı coil whine dedim. Rahatsız etmeyen coil whine sorun değil. Bazıları aşırı oluyor. Nadir de olsa öyle bir durum çıkarsa ben katlanmam. Psu mu değiştirmem zaten. Asus Rog 650watt Gold psum var.

ConquerorXIV

80+ Gold
ayrıca şuan baktım 12 taksit var

Yazdığımı okumamışsın. Coil one demedim. Çok aşırı coil whine dedim. Rahatsız etmeyen coil whine sorun değil. Bazıları aşırı oluyor. Nadir de olsa öyle bir durum çıkarsa ben katlanmam. Psu mu değiştirmem zaten. Asus Rog 650watt Gold psum var.
cw den bahsediyorum zaten ??

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Allahım yanlış bakmışsın. 19bini alıp 12 taksit yapmıyor. vade farkı koyuyor. Nasıl bakıyorsunuz yazılanı okumuyorsunuz cidden anlamıyorum. 20binlik karta taksitli diye ekstra para mı vereceğim bir de? Hepsiburada ve Amazon aynı tarz kartları taksitle satabiliyorken.

cw den bahsediyorum zaten ??
Okuma yazman mı yok :D Hala CW diyorsun. CW var CW var. Çok olması ile az olması arasında fark görmüyorsan anlamanda cidden sıkıntı var.

ConquerorXIV

80+ Gold
Allahım yanlış bakmışsın. 19bini alıp 12 taksit yapmıyor. vade farkı koyuyor. Nasıl bakıyorsunuz yazılanı okumuyorsunuz cidden anlamıyorum. 20binlik karta taksitli diye ekstra para mı vereceğim bir de? Hepsiburada ve Amazon aynı tarz kartları taksitle satabiliyorken.
sen iyi misin amazonda 20ye varsa ordan al zaten tabi vade koyacak

Okuma yazman mı yok :D Hala CW diyorsun. CW var CW var. Çok olması ile az olması arasında fark görmüyorsan anlamanda cidden sıkıntı var.
senin kafan yerinde değil sanırım psu ya göre değişir o diyorum ben

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Neyse duvara karşı konuşuyorum gibi geliyor laftan anlasan anlatıcamda. İyi forumlar.

senin kafan yerinde değil sanırım psu ya göre değişir o diyorum ben
CW PSU ile %100 değişen durum değil. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun. PSU etkileyebilir dersin ama kesin PSU dan kaynaklı diyemezsin dersen sende bir sorun var demektir.

ConquerorXIV

80+ Gold
Neyse duvara karşı konuşuyorum gibi geliyor laftan anlasan anlatıcamda. İyi forumlar.
anlamada problemin var sanırım git nerden alıyorsan al

CW PSU ile %100 değişen durum değil. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun. PSU etkileyebilir dersin ama kesin PSU dan kaynaklı diyemezsin dersen sende bir sorun var demektir.
test edilimiş onaylanmıştır tarfımca %100 demiyorum zaten cidden asıl sende anlama kıtlığı var muhtemelen, o yüzden daha sana cevap bile vermeyeceğim git denginle muhattap ol

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
adam cw yazıp tekrar cw yazıyorsun coil whine var coil whine var diyip 2 kere üst üste söylediğinde ne anlaması gerektiğini bekliyorsun. sinerjiden almam diyorsun ektra olarak adam sana %100 psu kaynaklı diye bir şey de demedi psu'dan psu'ya değişir dedi coil whine olacağını düşünüyorsan alma zaten

anlamada problemin var sanırım git nerden alıyorsan al

test edilimiş onaylanmıştır tarfımca %100 demiyorum zaten cidden asıl sende anlama kıtlığı var muhtemelen, o yüzden daha sana cevap bile vermeyeceğim git denginle muhattap ol
bırak şunu okurken benim elim ayağım titredi :D

ConquerorXIV

80+ Gold
adam cw yazıp tekrar cw yazıyorsun coil whine var coil whine var diyip 2 kere üst üste söylediğinde ne anlaması gerektiğini bekliyorsun. sinerjiden almam diyorsun ektra olarak adam sana %100 psu kaynaklı diye bir şey de demedi psu'dan psu'ya değişir dedi coil whine olacağını düşünüyorsan alma zaten
ne anlatıyorsun boşver, böyle sıkıntılılar çok var harcadığın zamana değmez

bunun istediği hem ayranım dökülmesin hem.. anladınız onu siz

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler

bırak şunu okurken benim elim ayağım titredi :D
Abi ben mi anlatamıyorum CW nin az olması ile Cw nin çok rahatsız edici olması arasında bir fark görmüyor musunuz? CW var ile CW çok var arasında fark var bunu anlatamıyorum size. CW nedeniyle alamam değil. CW yüksek ise alamama diyorum. Şu ince noktayı algılayacak yapı nasıl yok anlamıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,235
Üyeler
152,849
Son üye
emcreyz50
Top Bottom