Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Gigabyte RTX 4070 TI Gaming 22.151 TL 🔥🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kemal Mert Bildiriş
tüm numaralara baktım bilgi vs 4070 in 22k dan amazon germanyde satıldığını gördüm bu kafa karışıklığını bitirelim bence böyle olmaz
bu ti olan ilan
Almak isteyen alsın 4070 içinde normal bi fiyat zaten fakat oraya Ti yazınca arasında dağlar kadar fark olduğunu bilmiyorlar öyle bir muallakta bıraktıki insanlar en çok satan 1. yapmış trendyolda ve bitirmiyorlar indirimi bu garip olan şey hadi diyelim Ti olan kartı bu fiyattan vermek istedi max 100 tane verir sonra kapatır indirimi THH ile uğraşacak arkadaşlara şimdiden sabır diliyorum

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Ertuğrul
Abi ben mi anlatamıyorum CW nin az olması ile Cw nin çok rahatsız edici olması arasında bir fark görmüyor musunuz? CW var ile CW çok var arasında fark var bunu anlatamıyorum size. CW nedeniyle alamam değil. CW yüksek ise alamama diyorum. Şu ince noktayı algılayacak yapı nasıl yok anlamıyorum.
Sen derdini anlatıyorsun da konu başlığıyla senin bahsettiğinin ne alakası var kişisel zevkin ve konu arasında bir bağ yok...

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
MCA
Bir keresinde hepsiburadadan 2k 240 hz ıps monitör aldım ürünün açıklamasında her yerinde yazıyordu ama resimde model ve aşağıda model numarası va 144 gözteriyordu. 1 hafta sonunda bana gelen ürün va 144hz 2k monitör olmuştu. Şimdi iptal edeceğim ekran kartını. Yalandan yere yaygaraya gerek yok.

batuu123

80+ Bronze
hiçbir firma hele hele trendyol gibi bir firma cebinden indirim yapmaz. yaparsa kar marjından vaz geçerek yapar, yüzde 20 kazanmak yerine yüzde 3 kazanır bir süreliğine adı indirim olur.. siz de ucuza aldığınızı düşünürsünüz halbuki iki tarafta kazanmış olur.. bunu kafanıza sokun artık 4070ti gibi bir modelin ülkeye girişi zaten 22 binden daha fazla, trendyol bunu 25e satsa anlarım ama 22ye satması demek her üründen en az 40-50 dolar zarar etmesi demek

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Kenan Çelik
Ben ürünü iade ettim ve taksitle almıştım ancak tüm bakiye tek seferle hesaba yatmış.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Enis
bu cw olayını anlamıyorum ben kasa kapağı açık şekilde ses duyuyorsanız normal bu zaten, arkadaş cw var diye söylenip duruyordu evine gittim kulağını karta dayıyor bak cw var diyor adam ağır psikolojik problem bu benden söylemesi..

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Bildiğim kadarıyla ekstre kesimi olmadan iptal olursa taksitler toplu iade oluyor, yani işlem komple iptal ediliyor. Ekstre kesiminden sonra olursa uğraştırıcı.

Semow-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Semihcan Elik
Yarın ürün gelirse gelir gelmez alan fotoğraf çekip bildirsin ona göre iptal edelim bizde ürünü mağdur olmayalım hepimiz

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Onur
alan arkadaş direk bilgilendirsin ona göre iade edelim

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
John Smith
Ben iptal ettim, iadesi anında geldi.
Bildiğim kadarıyla ekstre kesimi olmadan iptal olursa taksitler toplu iade oluyor, yani işlem komple iptal ediliyor. Ekstre kesiminden sonra olursa uğraştırıcı.
Eskidendi onlar, şimdi ay ay iade görülse de artık tüm tutar direk limite ekleniyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: r137

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Onur
müşteri hizmetleri ısrarla 4070ti olduğunu söylüyor bu arada ben şuan alıyorum bakalım yarın gelen arkadaş bilgilendirsin ona göre iade edeyim 4070ti gelir ise i5 12400f ile ne kadar darboğaz yapar sizce

ruaF1912

80+ Bronze
bu cw olayını anlamıyorum ben kasa kapağı açık şekilde ses duyuyorsanız normal bu zaten, arkadaş cw var diye söylenip duruyordu evine gittim kulağını karta dayıyor bak cw var diyor adam ağır psikolojik problem bu benden söylemesi..
CW cözülemez bir sorun değil ki, kart'a biraz U.V yaptığında ses %50 kesiliyor ki bu sesi kulaklık takılıyken duyman çok zor. CW'siz kart bulmak bu devirde kolay değil ki kafa takılacak bir sorun da değil. Kartlar yüksek mhz'lerde çalıştığından dolayı CW denen halt ortaya çıkıyor. CW ile yaşamayı öğrenmelisiniz arkadaşlar.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Recep Can Boyacı
Kardrşim 4070ti falan değil 4070 ekran kartı çok uzadı kodu boşuna 4070ti beklemeyin.

Top Bottom