Neler Yeni

Giyime önem vermek kişiyi yakışıklı yapabilir mi?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,883
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yapar da knka malzeme kalitesi de önemli bir de ben bakım vs çok yaparım dış görünüşe de çok dikkat ederim umarım birini buluruz bu tiple 😂

Son düzenleme:

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,883
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bulursun abim sen tam aile babası olacak adamsın, böyle minnoş minnoş dolaşan kızın olduğunu düşün daha ne olsun. :D
Bende kız isterdim valla ne yalan söyleyeyim 😁 ben ilişkilerimi ciddi yaşıyorum öyle eğlence olsun diye değil tabii ki eğlenirsin vs ama bunu abartı haline getirirsen o ilişki evlilik ilişkisi olmaz yaşım 26 daha vakit var bakalım hayırlısı neyse o olsun hepimiz için

Kara*

80+ Silver
Bende kız isterdim valla ne yalan söyleyeyim 😁 ben ilişkilerimi ciddi yaşıyorum öyle eğlence olsun diye değil tabii ki eğlenirsin vs ama bunu abartı haline getirirsen o ilişki evlilik ilişkisi olmaz yaşım 26 daha vakit var bakalım hayırlısı neyse o olsun hepimiz için
Aynen öyle ergenlik dönemi karı kız takılma falan geçti bir şekilde normal onlar ama ilerisi zor. Ben öyle çekemem takılmalık kız vs. ayakçısı olmak yerine ailem olursa kızıma bakmak daha güzel hissettirir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,883
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynen öyle ergenlik dönemi karı kız takılma falan geçti bir şekilde normal onlar ama ilerisi zor. Ben öyle çekemem takılmalık kız vs. ayakçısı olmak yerine ailem olursa kızıma bakmak daha güzel hissettirir.
Dediğin gibi zaten belli yaş evreleri var ergenlik döneminde düşünce farklı olurken yetişkin dönemde çok daha farklı oluyor çoktan bizde ergenlik geçti artık 😁

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,355
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Dostum herkesi yakışıklı yapmaz ama ben dürüst biriyim eğer doğru tarzı bulursan yüzün de iyi aslında güzel glow up geçirirsin bence.

Top Bottom