Neler Yeni

Giyime önem vermek kişiyi yakışıklı yapabilir mi?

The Batman

80+ Silver
cop-adam.jpg

dogru söyle aşıkmısın yoksa ?
ben bi sorun göremiyorum açıkcası
temizlik uygun giyinmek bu işin raconu

Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,027
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Saç stilini değiştir, kilo al-spor yap, giyim tarzını değiştir bence daha geniş (oversize) modeller tercih et.
Zaten yakışıklı adamsın bunları yaparsan makine olursun ;)

Rulep

80+ Gold
Yakışıklısın olmasan bunu belirtmeden geçerdim. Saç stilini kesinlikle değiştirmelisin yakışıklı olmadığını düşünüyorsan bile saç stili değiştirmen bu konuda ki fikrini değiştirir tecrübeyle sabit hayatım da almadığı iltifatı saç stilimi değiştirdiğim de almıştım. Giyinmek yakışıklı yapmaz. çekiciliğini artırır. Ama şöyle bir sorun var zayıf biri ne giyse yakışmaz. Eğer hastalığın yoksa kesinlikle kilo almalısın yiyorum ama zayıfım diyorsan emin ol yemiyorsundur

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Alıntıyı görüntüle
dogru söyle aşıkmısın yoksa ?
ben bi sorun göremiyorum açıkcası
temizlik uygun giyinmek bu işin raconu
Fotoğrafı siler misiniz mesajdan rica etsem, ayrıca aşık falan değilim. Alt yorumdaki kullanıcı gibi ortama ayak uydurmak amaçlı düşünüyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakışıklısın olmasan bunu belirtmeden geçerdim. Saç stilini kesinlikle değiştirmelisin yakışıklı olmadığını düşünüyorsan bile saç stili değiştirmen bu konuda ki fikrini değiştirir tecrübeyle sabit hayatım da almadığı iltifatı saç stilimi değiştirdiğim de almıştım. Giyinmek yakışıklı yapmaz. çekiciliğini artırır. Ama şöyle bir sorun var zayıf biri ne giyse yakışmaz. Eğer hastalığın yoksa kesinlikle kilo almalısın yiyorum ama zayıfım diyorsan emin ol yemiyorsundur
Şeker hastasıyım ve kilo alamıyorum. Ne yersem yiyim değişmedi. Önerebileceğiniz bir şey varmı?

Kara*

80+ Silver
Fotoğrafı siler misiniz mesajdan rica etsem, ayrıca aşık falan değilim. Alt yorumdaki kullanıcı gibi ortama ayak uydurmak amaçlı düşünüyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şeker hastasıyım ve kilo alamıyorum. Ne yersem yiyim değişmedi. Önerebileceğiniz bir şey varmı?
Geçmiş olsun sen yeni nesil bol kıyafetler giysende yakışır kardo rahat ol sen

Kara*

80+ Silver
@ibrahim063__ Karı kız ortamlarına alışmak için önce düşüncelerini değiştirebilirsin. Kanka yani bu devirde bilirsin öyle gerçek seven yok o ortamların bir çoğu kolpa kızı elde edene kadar ayıya dayı mantığı anlarsın ya. Bence sen kendine göre kişilerle tanışabilirsin okul ıvır zıvırdan veya sanaldan illa sevgili değil sıradan arkadaş olup takılıp kafalarını anlarsın. Hem farklı bir aktivite olarak iyi gelir aga ortamıyla aynı olmuyor hevesi olur.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,587
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Kendi üstüne uyan kıyafetleri giymek daha yakışıklı değil daha çekici yapar koku ve diş temizliği çok önemli açık konuşmak gerekirse saç modelinizi değiştirirseniz daha iyi olursunuz benim düşüncelerim bu şekilde zaten başka başka kızlarla konuşa konuşa konuşma becerilerinizde artar

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Önemli olan ne giydiğimiz değil dış görünüşümuz spor yaparsak üstümüze attığımız her tsirht her gomlek güzel durur zaten

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Yakışıklı bir insan olduğumu pek düşünmüyorum. Giyime kuşama önem verince misal tişört yerine beyaz gömlek giyince insana yakışıklılık gelebilir mi yoksa bu psikolojik bir konu mu? Yakışıklı olmak ve kızların etkilendiği bir erkek olmak için ne yapmak lazım? Bakımlı erkek olmanın yollarını ve ne yapmamız gerektiğini yazar mısınız? Öneriniz ne?
Kanka traş genel bakım spor ve giyim kesinlikle yakışıklı yapar

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,468
İsim
Taha yücel
Ben yakışıklı tatlı birisiniz giyim çok önemli tabii ki de üst seviye atlatır özellikle old money tarz

Top Bottom