Neler Yeni

Glorious model d mouse için mousepad önerisi

labaci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete Talay
Bütçe
1000
Glorious model d mouse için fps mousepad almak istiyorum önerilerini alabilirsem sevinirim. Bütçe farketmez.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Celal Can

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
wraith esportsun cam mousepadine bakabilirsin kullananlar çok memnun kumaş gibi ilerde eskisi gibi olmama derdi olmaz, onun dışında klasse longteng bakabilirsin

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
Glorious model d mouse için fps mousepad almak istiyorum önerilerini alabilirsem sevinirim. Bütçe farketmez.
Steelseries Qck Edge XL aldım ben baya da memnunum. Glorious D mouse var bende de. Kesinlikle öneririm. Hem sade hem de uygun

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Eren Cem Gücin
wraith esportsun cam mousepadine bakabilirsin kullananlar çok memnun kumaş gibi ilerde eskisi gibi olmama derdi olmaz, onun dışında klasse longteng bakabilirsin
1000 tl bütçeye klasse mi alacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikinci el artisan ve mpc450 bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Güven Arıkan
klasse mousepadler iyidir ben bir kaç saattir kullanıyorum da sana bir şey soracağım bende glorşous mouse aldım ve mouse taktıktan sorna glorious uygulamasını açtığımdan bu yana mouse kullanamıyorum ve tekerlekte kırmızı bir ışık yanıp sönüyor

labaci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete Talay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klasse mousepadler iyidir ben bir kaç saattir kullanıyorum da sana bir şey soracağım bende glorşous mouse aldım ve mouse taktıktan sorna glorious uygulamasını açtığımdan bu yana mouse kullanamıyorum ve tekerlekte kırmızı bir ışık yanıp sönüyor
Hocam şarjı bittiğinde öyle oluyor. Bir yazılım güncellemesi yap istersen.

Top Bottom